Quad, pytania

Adrian Zieliński

Świeżak
Świeżak
Witam. Chciałbym się dowiedzieć na temat Quadów. Czy takim pojazdem można dysponować po posiadaniu prawa jazdy kat. B ?
I jeszcze pytanko czy quadem można normalnie jeździć po mieście. Jeżeli tak to jakiego proponujecie do 5tyś. zł ;)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
pyt 2.
Można normalnie jeździć po mieście. Czemu miało by się nie móc? Quad czy crossówa normalnie jeździsz sobie po mieście. Tylko pamiętaj, że te maszyny nie zostały do tego stworzone. Od nich miejsce to lasy i inne tereny gdzie nie ma asfaltu :)



5 tys. to nie kupisz żadnego dobrego quada. Kupisz tylko coś przypominającego Quada.. (jakiś romet szajs).
50 cm3 to za mało jak na quada.
 

Adrian Zieliński

Świeżak
Świeżak
Tak wiem. Ale chodzi mi przynajmniej o pojemność 250cm3. w górę. I właśnie nie wiadomo czy na prawko mogę smigać takim quadzikiem.
 

mass95

Użytkownik
Użytkownik
możesz na b lub b1. za 5 tyś może dorwiesz jakiegoś używanego Kymco lub nowego Bashan'a - china ale ponoć silniki dają radę przy amatorskiej jeździe.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Tylko z rozwagą Adrianie i nie jedź po pijaku;)
 

Mati_Nowakowski

Użytkownik
Użytkownik
Narazie można na B do póki nie wejdzie prawko na quady :) Można jeździć po mieście ale quadem zarejestrowanym z chomologacją :p Quad do 5 tyś.? - Polecam Bashan 200! - quadzik może i chiński ale nie jest zły ;)

Sam miałem kiedyś chińczyka - 110cc :p Ale nie jeździłęm po mieście bo na wsi mieszkam ;)
 

tomio82

Użytkownik
Użytkownik
Bashan 250 ATV będzie najlepszy w tej cenie zwłaszcza jeśli nigdy quadem nie jeździłeś, u mnie na pustyni słabo sobie radził bo wiadomo na piach potrzeba więcej mocy bo się szybko dusi silnik ale za to po lesie itp. we 2 osoby jeździliśmy i naprawdę dawał rade. Sinik na licencji Jamahy jeśli dobrze pamiętam jest OK, natomiast często trzeba sprawdzać wszelkie połączenia itp. zwłaszcza tylnej ośki i przednie zawieszenie bo się lubi poluzować i potem jest niespodzianka i dobrze jest wymienić na nieoryginalną kierownice bo ta co ją montują to chyba z plasteliny jest bo wiele nie potrzeba żeby się powyginała.
 

Adrian Zieliński

Świeżak
Świeżak
Dzięki chłopaki za poradę, ale z tego co słyszałem po lesie jeżdżenie quadem jest zabronione :)
 

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kto Cie bedzie sprawdzal ? Jak po lesie nie mozna to ciekawe gdzie wedlug nich jest to mozliwe :) Ja tam mieszkam na wsi i mam tutaj duzo crossow oraz quadow co jezdza i jakos ludzie im nic nie robia :D Jakbys sie mial patrzec na to co mozesz a czego nie to by ci zostala piaskownica i lopatka :)

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom