Quan Chi powróci w Mortal Kombat X! Mamy nowy gameplay

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Od kilku dni Ed Boon zapowiadał wielką bombę. Myśleliśmy, że będzie to kolejny nowy wojownik, który trafi do nadchodzącego Mortala, ale twórcy zdecydowali się zaprezentować kolejnego fightera ze starej gwardii. Panie i Panowie – wraca Quan Chi!

Quan Chi został zaprezentowany na specjalnym wideo, na którym walczy z Kano. Wideo trwa ponad 3 minuty i możemy w trakcie oglądania zobaczyć umiejętności, klasy oraz soczyste ataki legendarnego wojownika.

Jako Warlock potrafi tworzyć specjalne portale, będąc Summonerem może przywoływać pomocników, a wybierając wariant "Sorcerer" korzysta z mocnych zaklęć dystansowych.

Na pewno warto zwrócić uwagę na ciekawe zmiany w ubraniu fightera - ten element może się naprawdę podobać. Wojownicy zmieniają wygląd, ale nadal prezentują swój indywidualny i mroczny charakter.

Cieszycie się na powrót Quan Chi? ;)


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Uuuu Fatality jak zawsze wypasione na maxa :) - szczególnie smaczek pod koniec :)


Hm jakiś mały ten roster postaci będzie.. Mam nadzieje, że będą jacyś ukryci wojownicy itp itd :). W każdym bądź razie czekam na powrót króla bijatyk :)
 

piccolo

Banned
Gra jest chyba w dość zawansowanej fazie skoro tylko postacie dodają.
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Moją pierwszą grą na PSX'a był Mortal Kombat Trilogy, później pamiętam jak zobaczyłem w cyberii (program o grach) MK4, koparka wtedy opadała (pierwszy mk w 3D), poszedłem na 2 dzień do sklepu, była akurat premiera i dałem za gre chyba ze 260 zł, pamiętam, że jeszcze pożyczałem po kupnie gazetę od kumpla gdzie były wypisane ciosy i fatale, hehe to były czasy! Na każdej kolejnej konsoli też miałem różne odsłony MK i tą pewnie też kupie, chociaż ze mnie stary koń, ale sentyment jest :)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wiele joyów kosztowała mnie ta seria ale było warto. MKX! Nadchodzę!
 

Do góry Bottom