1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Quantic Dream nie wierzy w Natala

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DojoPL, Lipiec 15, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Każdy szanujący się gracz, który lubi pogrywać w cokolwiek ambitniejsze tytuły od kolejnych Simsów zapewne w jakimś stopniu kojarzy studio Quantic Dream. Najnowszą produkcją, nad którą w pocie czoła pracują programiści z tej zdolnej ekipy to oczywiście słynne i wyczekiwane Heavy Rain, które ostatnio zaliczyło obsuwę na 2010 rok.

Po tegorocznej odsłonie imprezy z cyklu E3, cały świat z dużym zainteresowaniem śledzi poczynania wielkiej trójki: Nintendo, Microsoftu oraz Sony. Wii MotionPlus zna chyba każdy, Project Natal jest uznawany wręcz za nową jakość przez Petera Molyneuxa, a ojcowie Playstation nie pozostają bierni i również postanowili dołączyć do wyścigu zbrojeń w zakresie wykrywania ruchu. Jednak czy to aby na pewno dobra droga? Quantic Dream wydaje się być raczej nie przekonane, o czym opowiadał David Cage, współzałożyciel studia.

"Nie jestem pewien, czy wszyscy ludzie chcą grać skacząc i biegając przed telewizorem, myślę, że niektórzy chcą po prostu się zrelaksować i cieszyć grą. Wygląda na to, że Microsoft zamierza pójść drogą Nintendo, zapewne postawi na casuali rywalizując z Wii Fit, i nie ma w tym nic złego - istnieje rynek dla takich graczy. Lecz to zdecydowanie nie jest kierunek, w którym chciałbym, aby poszła branża, ponieważ wydaje mi się, że powinna naśladować filmy - więcej kreatywności, nowych pomysłów i twórców - zamiast obierać kurs na zabawki. I jeszcze z technicznego punktu widzenia przyznam, że jestem dość sceptyczny co do tego, co firmy pokazały do tej pory."

news: "Quantic Dream nie wierzy w Natala". Autor: OsaX Nymloth

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Dobrze gada. Trzeba mu browara polać.

4. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    No zgadzam się, ja nie wyobrażam sobie żebym miał machać rękami przed tv jak głupi [no offence dla casuali i posiadaczy wii].

BTW. Heavy Rain zapowiada się smakowicie, kolejny dobry tytuł na PS3 :)

5. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Ja bym temu panu zadał pytanie ile Sony zapłaciło mu za tą publiczną wypowiedź?

6. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    wg mnie ma racje, mi osobiście Natal nie podchodzi gdyż gram żeby się zrelaksować lub o czymś nie myśleć a nie żeby czołgać się lub skakać w pokoju przed tv, powinni skupić się na grach żeby każda była pożądnie doszlifowana a nie poświęcać jak najwięcej uwagi na Natalu

7. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    i pewnie zamiast gier na natala potrzeba nam kolejne dziesiątki strzelanek - jakby ich było jeszcze mało - same fpp i wyścigi a resztę olać - no ileż można

8. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Ja tam wolę usiąść z padem w ręce i odpocząć.
    Dla mnie Natal jak i inne wynalazki czujnikowo-ruchowe nie są dobrym rozwiązaniem.
    Bardziej jako gadżet niż jako coś czym miał bym pomagać sobie w graniu, ale kto co woli.
    Mi pad wystarcza.

9. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Wg. mnie natal to syf. Obecnie jest syfem i syfem będzie też jego ostateczna odsłona. Od początku zastanawiałem się jedynie czym to się ludzie tak podniecają. To jest tak samo jak z branżą motoryzacyjną. Jakby ktoś się zapytał po co koncerny budują concept cary które ociekają nowinkami a i tak nigdy nie pojawiają się w fazie produkcyjnej odpowiedz zawsze jest taka sama - budujemy na pokaz tylko dla tego, że możemy (dop. - coś takiego zbudować). Tak samo jest z wielkim halo wokół natala - to jest na pokaz.

10. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nom ma racje ale jak dobrze dojo zauwazyl to jest na pokaz taka wypowiedz.... -.- for money.

11. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Pan David Cage oczywiście wierzy w Eye Toy'a i magiczny patyczek Sony... >.< Po prostu żenada :/

12. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gdzie tak powiedział? :>

Przecież on generalnie gada o wykrywaniu ruchu w grach, porównał Natal do Wiimote'a, a do wynalazku Sony bliżej do niego. Mógł wybrać Natal, bo o nim głównie się mówi teraz w branży.

13. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ci z SONY to by tylko w miejscu stali. Nie to co MS taka jest prawda, ta korporacja jako jedyna w tej branży stara się pchnąć coś do przodu. Coś nowego, nietuzinowego, rewolucja normalnie, nawet jeśli nie wypali, co wiele na to wskazuje, to ich to nie zniechęca, SONY, NINTENDO cały czas w miejscu, żadnych nowych pomysłów wciąż to samo. A Microsoft brnie na przód.

14. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gadacie, gadacie a i tak Natala kupi 1XXXXXXX osób, tak samo jak jest z Wii.

15. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    bawi mnie że wszyscy równają Wii z grami casual, w ogóle pojęcie samo w sobie jest trochę z dupy wzięte za przeproszeniem bo np. na takiego Meteroid Prime trzeba poświęcić sporo więcej czasu aby przejść niż na Gears of War, Halo, GTA4 i inne podobno gry dla hardcorowych graczy, niektórzy wypowiadają się na temat czegoś o czym nie mają zielonego pojęcia... Na Wii jest sporo naprawdę świetnych gier które wykorzystują świetnie ruch a i przy tym są one dla dojrzałego odbiorcy, nie wiem jak będzie z Natalem, ale mam nadzieje że będzie podobnie że będzie spoooro gier dla czystej rozrywki i małą część która będzie wciągać fabułą i interakcją, dającymi coś więcej niż większość gier...

16. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To wyjątki :> Tele ile jest dobrych gier na PS3 i 360, jest tyle samo gier wstylu "Cooking Mama" na Wii :p

Bo mają kasę, Sony jak by był sam ciągną by sanie dalej, ale przyszedł sobie MS, kopną go bo jest silniejszy i sam przeją stery. Sony jest teraz w ślepym zaułku, nie mogą nic zrobić, nie mogą ruszyc ceny swojej konsoli bo się nie sprzedaje, Pozostało im robienie to co mogą i co im pozwala, by zadowolić swoich wiernych fanów. Nie zapominaj że Sony to nie tylko konsola.

MS obchodzi tylko światowa dominacja nad kolejnymi rynkami, najpierw chce pozbyć się Sony, potem Nintendo (ten się trzyma dzieki swojej odmiennej startegi i kurturze... stąd ten cały Natal), z drugiej strony blokuje Apple który też ma chętkę na ten rynek. Dojdzie do tego stopnia co jest z Windowsem, że developerom trzecim nie będzie się chciało programować na inne platformy (już to widzimy... FFXIII), poza paru wiernymi jak id czy EA (który robi coś tam dla Mac'a). MS wyda xbox ala Vista i wszyscy będą żałować że tak bardzo chwalili i maniakalnie wspierali MS, jak to jest z Windowsem.

17. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Ciekawe ile Sony zapłaciło temu gostkowi aby to powiedział? Jak wiadomo to Sony idzie drogą Nintendo tworząc pady czułe na ruch (o których on nie wspomniał) a MS jest dużo do przodu od nintendo tworząc Natal.
    Co ci ludzie dla kasy jeszcze zrobią....

18. WarreNPL

WarreNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    stalowa wola
    OMG przecież można grać w gry bez natala ,więc to jest tylko taki dodatek a nie konieczność ,żal

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum