1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Quantum Break windows 10 kod

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez rufercik, Kwiecień 12, 2016.

1. rufercik

rufercik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Witam.

Na sprzedaz mam kod do sciagniecia gry Quantum Break na windows 10. Nie jest to zadne konto tylko kod tak wiec maja Panstwo pewnosc ze wszystko bedzie chodzic i nie zniknie.

Cena jaka mnie interesuje to 150zl. Masz inne propozycje cenowe? Pisz smialo.

Ps. Gra wymaga Windowsa 10 64bit z najnowszymi uaktualnieniami. Kod wysylam w takiej formie w jakiej dostalem od microsoftu dzieki czemu jest 100% wiadomwe ze zadziala. Forma wysylki to zdjecie zrobione na TV z konta ( wiadomosci od microsoftu z kodem i jak uzyc zawartosci na windows 10 ).

2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
  4. rufercik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Czytalem ten temat ale nie bardzo rozumiem gdyz podejrzewam ze tworzysz konto microsoftu badz to ktorego sie uzywa w windows 10 wchodzisz na sklep windows 10 i wklepujesz kod nie bardzo chce probowac bo mam slaby pc nie wyrobi tej gry. Dostalen ja kiedy kupilem quantum break na XO nigdzie nie pisze zeby musial na moim org koncie grac. Dostalem kod ktory mozna uzyc w sklepie powinnien chodzic wiec na kazdym koncie to wersja cyfrowa jak gry na XO tez uzywasz kodu i pobierasz za darmo. Zapytam jeszcze obslugi moze sie myle chodz nie sadze ale dzieki wezme to pod uwage support z pewnoscia mi odpowie.

Ps. Sorry za bledy jak sa pisze z telefonu.

5. rufercik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Mozna uzyc kodu na innym koncie artykul wymian kodu tutaj
    HTML:
    http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-on-windows/game-titles/quantum-break-windows-10-redeem-code
    wyjasnienie :

Wymiana kodu w Sklepie Windows
    Zalecamy użycie aplikacji Xbox w celu otwarcia wiadomości i wymiany kodu:

1. Na urządzeniu z systemem Windows 10 zaloguj się za pomocą swojego konta Microsoft. Musisz użyć tego samego konta Microsoft, którego używasz w systemie Windows 10.
      Uwaga Jeśli zalogujesz się za pomocą innego konta, możesz uzyskać wersję gry dla systemu Windows 10 dla tego konta, a nie dla swojego konta.

2. Zrozumienie wedlug uwagi jesli zalogujesz sie za pomoca innego konta MOZESZ UZYSKAC GRE ale dla tego konta juz nie swojego orginalnego ktorego sie ciagle uzywa w windows 10. To jest to samo co na XO dostaniesz za darmo wersje cyfrowa z konsola np fifa 16 sprzedasz ja to juz drugi raz nie uzyjesz jej na swoim gl koncie kod jest zuzyty. Przynajmniej takie jest moje zdanie ( czytanie ze zrozumieniem )

6. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Po prostu na którym koncie ten kod wykorzystasz na tym będzie ta gra działać. Czyli na przykład na koncie kupującego. BTW także kod posiadam i jak coś pisać to się dogadamy ;P

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

7. rufercik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    No i dokladnie jak kolega wyzej to mialem na mysli po co by wyslali kod? Mogliby napisac qb pc jest aktywne pobierz gre na windows store wtedy fakt nie sprzedaloby sie dalej.

8. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    ja ciebie nie podejrzewam o złe intencje, luzik.
    tylko pomyślałem, że to żaden biznes dla MS, rozdawać niejako po kopii gry, za free. bo wiadomo że jak kupiłeś na xone, to na pc już niekoniecznie musisz mieć ochotę w to grać. więc odsprzedasz, normalne.
    i dlatego logicznym(chyba) byłoby ruchem, zrobić takie obostrzenie, że gra zatrybi tylko na koncie z xone, na którym kupiłeś QB. bo co? kupujesz wersję konsolową, sprzedajesz wersję pc, i ile masz w kieszeni? :D
    a że zintegrowali win10 z xone, to by miało sens. choć z drugiej strony, po uj dają na pc, skoro kupiłeś na xone. sam już nie wiem, nie kumam ich polityki w tym względzie. ale na plus na pewno, że dają za free. :D
    ale skoro mówicie, że się da...pewnie ktoś to sprawdzi wkońcu. :p

krzys1190 lubi to.
  9. rufercik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Wiem ze nie posadzasz nawet tego nie mialem na mysli Twoja uwaga jest na plus jednak xbox i windows maja osobne sklepy a kod to kod zatrybi na kazdym koncie. Wersja cyfrowa pc ladnie stoi bo 259zl jak sobrze pamietam. Wedlug mnie ms uwaza xo za shit. Dal nie tylko QB na pc a tez alan wake i dodatek. Ms powoli na moje oko wycofuje sie z Xboxa to widac golym okiem. Qb nawet po polsku nie jest, za to Sony swoj exclusive co drugi daje po polsku i to z mozliwoscia dubbingu badz eng z napisami pl. Za to szacun i nic na Pc. Ms utrzymuje 2 platformy teraz i xbox jest stratny. Powoli bd rozdawac wszystko za free nawet Gears of War 4 pewnie sie pojawi na PC. Bez sensu ale co poradzic. Zreszta z tego co czytalem nowinki tk windows 10 to szmelc stad tez rozdaja gry kupujac przy XO. Ja na szczescie znam sie troche na informatyce i poradzilem sobie na starszym lapku z optymalizacja co nie bylo latwe, jednak zalezalo mi na streamingu gier na ekran laptopa gdyz wiadomo czasem i kobiecie trzeba udostepnic TV ;)

10. rufercik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Sprzedaz wciaz aktualna cena 140zl.

11. rufercik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Dzis na facebooku pisalem z xbox polska i dostalem odpowiedz ze kod mozna przekazac dalej. Zadziala z kazdym innym kontem. Wiec bez obaw mozna go sprzedawac jak i kupowac.

Podej cene a napewno sie dogadamy.

Wczytywanie...

Poleć forum