1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Quantum Break

Temat na forum 'Zamienie' rozpoczęty przez ucho20, Kwiecień 28, 2016.

1. ucho20

ucho20 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skierniewice
    Cześć!

Posiadam na wymianę czasowa profil z grą Quantum Break.

Profil zakupiony na Allegro bez możliwości ustawienia na domowy, jak na razie cały czas działa!

Wymiana tylko czasowa bez zmiany hasła ponieważ nie chce później problemów jak przestanie działać :)

Grę można przejść w 1/2 dni więc na wymianę również oczekuje czegoś krótkiego typu Wolfenstein new order.

Gram w duża ilość gier więc przed napisaniem sprawdź czy już nie ogralem Twojej gry!

Mój profil z grami: Rafzu

https://www.trueachievements.com/mygamecollection.aspx?gamerid=569639

2. Lotnik421 Xbox One

3. kadaj2

kadaj2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Parczew
    Czesc maniaku gier :) widze ze maszcos czego ja nie mam czas :) ogolnie fajny ten quantum czy przereklamowany? Tak na szybko to mam wolfen stein old bloood czyli czesc 0 mozna powiedziec

Wczytywanie...

Poleć forum