1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Quantum Theory

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Darth Dragon, Marzec 26, 2010.

1. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra niby dzisiaj ma premierę(oczywiście nie mówię o Polskiej premierze) ale nic nie słychać o niej, wie ktoś, coś? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebacz

sebacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie grałem ale po filmiku to strasznie przypomina gears of war

4. Kosu

Kosu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Bo z początku była Only PS3 i miała być przeciwnikiem GoW na platformie sony :p (GoW-X360 QT-PS3 ale na szczęście dali na x'a ja tam czekam na tą grę może być kozacka :D)

5. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ehh.. poszperałem i znalazłem taką wiadomość że wydanie gry zostanie opóźnione z bliżej nie określonych przyczyn, na bliżej nie określony termin :p jak zwykle zaje#scie...

6. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Rzeczywiscie gra wzorowana na GoW, jedyne co mi sie podoba to te przyblizenia po strzale w glowe ;]

7. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    Release Date: Jul 1, 2010 czyli niezły poślizg, z dostępnych materiałów wygląda szaro, buro i ponuro, nie przedstawia sobą nic więcej jak gears of war wanna be, a ostatnio mam awersję do "podróbek" znanych tytułów (głównie po dante's inferno), więc raczej nawet niespodzianki się nie spodziewam

Wczytywanie...

Poleć forum