1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Quitar hero...zestaw co i jak

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nicze102, Sierpień 27, 2010.

1. nicze102

nicze102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie chcę zakupić cały najlepszy zestaw guitar hero dla swoich znajomych maniaków tej gry, ale kompletnie nie wiem co najlepiej kupić i jaka wersja jest pełna i najlepsza i co w niej powinno być. Bardzo prosze o pomoc. Serdecznie pozdrawiam!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    wg mnie najlepsza jest wersja metallici
    btw nie wiem co to Quitar hero, jakby co pisze sie guitar :D :D

4. xHefpioTx

xHefpioTx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    W Guitar Hero 3 jest chyba największy przekrój gatunków, od Blues Rocka aż po Metal, więc znajomi napewno znajdą coś dla siebie.

5. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Kup najlepiej pełny zestaw GH: World Tour tzn. gitara, perkusja i mikrofon. I do tego wedle życzenia jeszcze jakąś część, np. Gh3. Wyjdzie chyba najtaniej i najelepiej. Chyba że znajomy chce samą gitare, wtedy zestaw gitara z GH:WT +jakaś gra.
    Gitara z World Tour jest kompatybilna ze wszystkimi częściami gry, natomiast oerkusja to nie wiem.

6. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    perkusja nie bo w 2 i chyba 3 jeszcze nie bylo takiej opcji

7. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeżeli autor postu się pyta , jaki w tej chwili jest najlepszy SPRZĘT do guitar hero to bynajmniej nie są do pierwsze modele gitar z II , czy też III. Wtedy trzeba kupić gitarę od world toura w górę , a już w ogóle najlepiej kupić najbardziej dopieszczony model z GH 5 , albo z nadchodzącej (premiera 24.09) Warriors Of Rock . Jeżeli chce kupić zestaw z perkusją z mikrofonem , to koniecznie musi być to zestaw z gh 5 , gdyż perkusja została w znaczny sposób ulepszona (z WT jest lekko mówiąc niedopracowana plus o wysokiej szansie wadliwości - tych modeli się już nie sprzedaje, w zasadzie to zostały one dosłownie wycofane ze sprzedaży , jeżeli masz okazje kupić taki to są jakieś resztki z magazynów)'

To tyle , grę można zawsze kupić , a ze sprzętem zostaniesz na bardzo długo.

8. nicze102

nicze102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki;)

Dziękuje wam bardzo. Zakupie Guitar hero world tour i moze dokupie poprostu te gre z piosenkami Metalici;))) Pozdrawiam

Poleć forum