1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Race Driver: Grid vs Maluch Racer

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Majcher997, Czerwiec 15, 2008.

1. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Która gra ma wg was lepszą fizyke i większy realizm? Według mnie Maluch Racer bije na głowe pod tym względem (za przeproszeniem) Grida.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Race Driver: Grid vs Maluch Racer

A ja ci powiem jedno Maluch Racer nie jest wart nawet złotówki.
    Grid to nie jest symulator zapamiętaj to.Jak chcesz symulator to zagraj w Forze 2

4. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Grid to scigalka arcadowa, nie wiem dlaczego niektorzy nie potrafia tego pojac.

5. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

No tak, ale Grid miał być fuzją Toci Race Drivera I Colina. Taka fuzja chyba do czegoś zobowiązuje. Ale przecież to nie jest nawet arcade. Choć TROSZECZKE realizmu powinno w nim być, a co mamy? 30 km/h + ręczny = biały ekran na dwie sekundy, ponieważ według twórców właśnie tyle dymu potrafią wytworzyć opony podczas tak "ostrego" hamowania. Fizyka i realizm według mnie większa jest w maluch racerze. Wiem że Grid miał być arcadeówką, ale ludzie! Jakieś granice! Maluch Racer to przy Gridzie super realistyczny symulator.

6. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Według mnie gracze oczekiwali takiej ścigałki jaką jest GRID, symulatorów jest bardzo dużo dlatego grid jest grą arcadową aby przy niej odpocząc a nie kręcić jakieś super czasy.

7. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ta no na xa mamy strasznie dużo symulatorów :mad: GRID jest dla dzieci których podnieca kłąb dymu przy hamowaniu przy 30 km/h. Grid przekroczył wszelkie granice, aż polubiłem wspomnianego Maluch Racera i wszystkim którzy chcą ściągnąć Grida polecam ściągnąc na pieca MR.

8. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

zgadzam się Majcher ....
    są jakieś granice NIE REALNOŚCI które zostały przekroczone w gridzie .... pisałem już o tym dymie który jest tak przesłodzony że nie da sie grać
    w GTA IV musisz palić gumy przez 30 sekund żeby opony zaczęły się dymić a tu ścigałka i takie gówno ... no ale ludzie lecą na takie rzeczy.

ale niestety są tu ludzie również "INNI" którzy jarają się tylko grafą (jak to dzieci)
    i pozostaje nam tylko współczuc ludziom wychwalającym grida ....

a po drugie nie mogę słyszeć tekstów typu "to jest arcade" aha arcade i można jeździć po suficie ?
    Chodzi mi o to że grałem od małego we wszystkie serie TOCA I COLIN .... jak dla mnie Toca skączyła się na TOCA WTC na PSX (grałem w tą gierke bez przerwy ... oryginał jeszcze posiadam) to samo colin 1 i 2 to były gry ....
    ale nie mogę patrzeć po prostu jak z roku na rok wychodzą takie gnioty które są gorsze niż colin 1 i toca WTC
    i najbardziej mnie martwi że TOCA to jedna z lepszych ścigałek pod względem realizmu teraz stała się grą w której fizyka jest gorsza od Maluch Racer i co najgorsze twórcy skupiają się na grafice ... dlaczego ? a dlatego bo tylko jak gra ma dobrą grafe to się dobrze sprzeda ...
    powiem Wam że nie moge patrzeć jak z roku na rok wychodzą gnioty a ludzie to kupują bo gra ma zajebistą grafe ...

po prostu obserwuje rynek gier już od dziecka i to co widze mnie PRZERAŻA
    co będzie za kilka lat ? grafa jak real a formułą będzie się jeździć z prędkością 500km/h i zakręt pokonamy z predkośćią 280km/s ? i do tego taka gierka się sprzeda bo przecież jest COOL i ma wieeeelki SPEED

@Majcher zaraz zostaniemy zdegradowani no ale co poradzisz ....

9. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Ta, ty juz ze sto razy to napisales, takie to dla ciebie banalne, a gameplay'u jak nie ma tak nie bylo.

10. Furson

Furson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

mateusz_gosc jak ci sie nie podobają arcadowe wyscigi to w nie nie graj. ***** mac, jak ci tak zalezy na doskonaleniu oreza sie w real symulatorach TO W NIE GRAJ... tylko pomysl ze czasem niektorzy nie maja ochoty meczyc sie zeby wyrabiac kolejne licencje tylko spokojnie szybko pyknac se w szybkiego i relaxujacego racera

11. krv

krv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Busko

Mnie tam bardzo wkręcił drift w Gridzie !

12. arni100

arni100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

dla ciebie jak ktoś ma inne poglądy to zaraz wyzywasz go od dzieciaka,chyba masz jakieś kompleksy,ale zgodzę się z tobą że większość patrzy na nowe gry przez pryzmat grafiki,a nie grywalności ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie,a ty twoje próbujesz wszystkim narzucić,nie liczysz się z cudzymi wypowiedziami, pozdro !!!

13. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk

Mi robi sie smutno kiedy patrze na takie posty. Jestescie tak zawiedzeni jakas gra (w tym przypadku GRiDem) ze nie wystarczy wam to ze sami w nia nie gracie - denerwuje was to, ze ta gra podoba sie innym. Denerwuje was to ze gra zdobywa dobre oceny i wielu graczy jest nia zachwyconych. Ale jakby tego bylo malo nie zatrzymujecie swojej opinii dla siebie, tylko wchodzicie na fora i piszecie "niezbyt madre" porownania, ze fizyka w GRiDzie jest gorsza niz w Maluch Racerze itp. Na sile staracie sie przekonac ludzi ze gra jest beznadziejna. Przeciez to nie ma absolutnie zadnego sensu, to ze wy jestescie sfrustrowani nie zmieni tego ze innym ta gra nagle przestanie sie podobac.

Pamietam ze jak bylem jeszcze mlody i glupi tez wplatalem sie w dluga dyskucje na temat gry, ktora miala bys super swietna a srednio mi sie spodobala (tytul przemilcze) Patrzac z perspektywy czasu gra byla fajna, ale ja wtedy spodziewalem sie bog wie czego i na sile tlumaczylem innym ze ta fajna gra wcale nie jest fajna. Bezsens, teraz jak na to patrze to az nie moge uwiezyc ze chcialo mi sie tracic czas na takie glupoty. Ale wg mnie to jest cos z czego sie wyrasta, wiec to kwestia kilku lat i wszystko bedzie w porzadku :)

14. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

Jak dla mnie gra jest całkiem przyjemna, z tym że nie można tutaj mówić o realizmie. Nie wiem czego się czepiacie, każdy też lubi serię need for speed i jakoś mu nie przeszkadza fakt że by nie stracić na zakręcie to zamiast hamować jedziesz po ścianie... Jeśli potrzebujesz czegoś realistycznego to po co grasz w GRIDA i najeżdżasz na niego skoro jest to gra nie dla ciebie?

PS.Bez wyzwisk proszę. Możecie dyskutować bo od tego jest forum ale wyzywanie się nawzajem mija się z celem i może (a nawet na pewno) spowoduje iż temat wyląduje w koszu.

15. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

ok widze że nie warto ciągnąć tego tematu ale jeszcze napisze jedno do arni

"dla ciebie jak ktoś ma inne poglądy to zaraz wyzywasz go od dzieciaka"
    ja jak pisałem że gra jest do bani to ktoś pisał do mnie obelgi i teksty typu "idź się powiesić" itp....
    więc kto tu komu narzuca zdanie ? ja nie mogę nic napisać bo albo narzucam zdanie albo dostaję porcję obelg i wyzwisk

pozdr.

16. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

LUDZIE! Wszystko by było oki, tak jak piszecie, ale nie wiem czy wiecie GRID to fuzja serii Colin i Toca Race Driver. Tych gier ma już nie być, a w zamian mamy GRIDA! Czy wy to zrozumiecie do siusiaka? To mnie *******! Gdyby to był zwykły next genowy Maluch Racer to pośmiałbym się chwile z niego i odłożył, ale ludzie się nim zachwycają, a jedyne co zasługuje na pochwałe to grafika i NIC A NIC więcej. I kto tu jest dzieciak? Podniecacie się grafą jak nie wiem co, a chyba gra to nie tylko grafa? Sposób jazdy, odgłosy opon, ten dym, w ogóle całe to przerysowanie, rozumiem, że jacyś młodsi gracze mogą się tym podniecać, ale chyba od spadkobiercy Toci i Colina powinno wymagac się czegoś więcej? Dla mnie to jest to kontynuator Maluch Racera i zwyczajna profanacja ścigałek. Nadaje się do co piątej kinder niespodzianki, ew. czipsów i nic więcej.

17. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

MAJCHER a może twórcą nie chodziło o połączenie funkcji gry tylko o coś innego widzisz tory i takie wyscigi mamy z Race Drivera toca a silnik graficzny i model jazdy mamy z colina MATEUSZKU CZEKAM NA FILMIK Gdzie on jest czy naprawdę szkoda ci tych śmiesznych 24 minut w le mans?? błagam ci zrób to dla mnie i wyślij ten film albo przyznaj sie że sie troche zagalopowałes bo naprawde nie da sie tam kilka razy zdublować przeciwników na EXTREME!!!

18. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Co było założeniami twórców napidałem Ci w innym temacie. Fuzja Toci i Colina miała zmieść GT. Silnik graficzny jest z Dirta, więc co z Toci? Chyba nie model jazdy....

19. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

Na pewno nie model jazdy!!! Moim zdaniem z toci wynieśli wyścigi takie legalne samochody sportowe i jazde po asfalcie może to. Zresztą powiem tak każdy gra w co lubi w co mu sie podoba i nie ma co bronić krytyki rzucanej na nasze ulubione tytuły więc po co te kłótnie kto z was lubi gry pt. Przygody Kubuśa Puchatka czy moze jakieś Barbie ale to inna bajka innych pociągają wykręcania czasów na torach w GT a innych szalone pełne efektów wyścigi po torach innym nie znudzi sie kręcenie czasów co dla innych wydaje sie nudne a dla innych efektowne rozwalanie aut w GRIDZIE :)
    Pozdro ;)
    Ale to że ten Ty--Pek mateuszek napisał taką bzdure ze w gridzie cyknął w jednym wyścigu gości ze 4 razy to już mnie rozbawiło do reszty i czekam na ten jego Gameplay

20. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Majcher utworzyl temat, zeby ponabijac sobie posty.
    Ot taki glupi pomysl.

21. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Nabijanie postów to właśnie to co zrobiłeś ;D Nadal nie usłyszałem w czym poza audio/wideo Grid jest lepszy od Maluch Racera, więc kto tu nabija sobie posty to nie powiem.

Wczytywanie...