1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Race Driver: GRID

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez cux, Maj 28, 2008.

1. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Od wczoraj jest w sieci, gral ktos? Wrazenia? Jest jakis split-screen, czy tylko online? Ja zasysam dopiero, wrazeniami z pelnej wersji podziele sie z Wami mysle, ze wieczorem, jesli bede w domku. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. basa

basa Guest

Odp: Race Driver: GRID

Jako ze to gra na ulepszonym silniku Dirta to tak jak w dircie nie ma co sie spodziewac split screena . Gralem rano chwilke w World tour (single) narazie trzeba jechac wyscigi na zlecenie teamow zeby jakies tam punkty i siano na licenzje zdobyc , dopiero wtedy chyba sie rozpocznie prawdziwa fabula i kupowanie furek , przynajmniej mam taka nadzieje bo poki co malo ciekawy ten world tour. Sama gra oczywiscie trzyma poziom demka , niezla rozwalka i fajnie ze przeciwnicy CPU nie jezdza jak po sznurku (w przeciwienstwie do gran turismo) tylko sie rozpychaja i robia bledy.

4. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Tyle, ze w DiRT'cie na PS3 jest split-screen, u nas nie ma, bo gra wyszla wczesniej. :/ Szkoda, ze w Gridzie tylko online. Za pol godzinki powinienem miec GRID'a, wiec tez cos wiecej napisze.

5. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

no to czekam na minirecke ... :) bo gierke zapuściłem na rapida i od rana się sciąga ... dopiero jutro będzie to zrobie jakies screeny itp...

pozdr.

6. basa

basa Guest

pogralem troche dluzej aczkolwiek jeszcze nie na tyle by oceniac gre jako calosc bo wszystkich tras jeszce nie widzialem ani trybow. Ale tryb kariery zrobil sie w koncu interesujacy , na poaczatku musimy przebrnac przez kilka (6-7) wyscigow na zlecenie innych teamow po czym jak uznieramy juz mamone tworzymy wlasny team. I tu dopiero zaczyna sie zabawa :) Cieszy olbrzymi rankig zawodnikow chyba 500 zawodnikow , ranking teamow rowniez chyba kolo setki. Oczywiscie po stworzeniu wlasnego teamu mamy tylko jedna furke , ktora sobie malujemy w jakie chcamy kolory , wybieramy tez ewentualnie wzorki jakies jak ma byc malowana , po piierwszym wyscigu we wlasnym teamie zglaszaja sie pierwsi sponsorzy , oczywiscie automatycznie nimi zostaje oblepiona fura. Sponsorzy daja nam dodatkowa kase za wypelnienie odpowiednichh kryteriow w yscigu , oczywiscie dostepny jest sklep gdzie kupujemy nowe samochody jak rowniez mozemy kupic uzywane powypadkowe na ebayu :)
    Graficznie wiadomo nie ma co tu duzo mowic , trasy sa piekne graficznie i szczefgolwe dzieki czemu latwiej zapamietac trase bo trudny zakret mozna rozpoznac po budynkach , co jest chyba raczej niezbedne bo gra jest wymagajaca jak ktos nie zna trasy niech nie liczy ze wygra wyscig. Bardzo duza ilosc samochodow na trasie duzy plus przy formulkach dochdzi do 20 na torze co wiadomo czesto konczy sie niezlymi kraksami kupa dymu nic nie widac tylko slychac gniecenie blachy :) Ogolnioe wciaga aczkolwiek boje sie ze moze zawiac nuda i monotonia w polowie gry ... mam nadzieje ze nie.

7. arni100

arni100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

zgodzę się z kolegą wyżej jak na razie gierka jest super,model jazdy jest trochę arcade ale mi akurat to przy pasiło ,co do grafiki to stoi na bardzo wysokim poziomie ,po prostu miodzio,a promienie słońca przebijające przez drzewa cudo,polecam każdemu ,śmiało pobierać,pozdrawiam!!

8. mateusz_gosc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

o ściągłęm i pierwsze wrażenie nawet OK
    to tekst z tematu "download"
    czyli pierwsze wrażenie po uruchomieniu gry

"fizyka DRAMAT 0 grywalnosci jesli chodzi o fizyke .. ale mozna pograć ze względu na grafike :) bo jest na co patrzeć ... np. lemans 24h jest cykl nocy i dnia ... chmury sie przesuwają, cienie itp..."

wyłączyłem i teraz miałem czas więc znowu przysiadłem i zagrałęm w kariere ....

powiem że niesamowicie .... ŻĄŁUJĘ ! że zmarnowałem na taki syf płytę ! miałem wybór nagrać FORZE 2 i GRID i wybrałem grida i żałuje niesamowicie ... gra po 30 minutach jest tak nudna że nigdy w życiu się tak nie nudziłem grając na konsoli !! ziewałem bez przerwy !
    oczywiscie w full wersji zobaczycie że grafa nie jest jednak taka jak powinna ... trasy zrobione na odpieprz a HDR tak daje po oczach że musiałem ustawiac monitor pod tą gre ...

i teraz powiem ze pełną odpowiedzielnością ... FIZYKA jest 10000000 razy gorsza niż ta w GTA ... ale VICE CITY !
    GTA IV przy gridzie to symulator .... :D

powiecie ARCADE ... ok taki PGR4 tez arcade ! ale chociaż posiada PODSTAWOWE prawa FIZYKI !! a tu po prostu powiem 3 słowa Ż A L !!!
    jestem załamany że całą noc ściągałem zmarnowałem limit na rapidzie i płytę ...
    w tą gre nie da się grać ! jest NIESAMOWICIE nudna po prostu S Z O K nudny ;D

jeździłem ziewając i dawając grze szanse ... że może w tym wyscigu bedzie bardziej grywalna ... i tak przez 10 wiścigów z obolałymi oczami przez HDR wypiepszyłem gre z napędu i wole zagrać w DEMO FORZA 2 niż w dupaGRID.

spory czas spędzony przy kierownicy pro (DFP) i pełnych symulatorach (GTR2) oraz uczestnictwo w polskich profesionalnych ligach ... może przez to żygać się mi chce na grida ...

ale osoby dla których forza 2 to 50% symulator (czyli jak ja) niech nie ściągają grida ...
    myślałem że pojeżdze pare wyscigów ze względu na grafe ... ale po prostu się nie da ...

dam grze jeszcze szanse i pogram wieczorem ... ale wątpię żebym zmienił zdanie ...

pozdr.

9. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy

Niestety zgodzę się z przedmówcą...Posiadam xboxa wiec nie zarzucajcie mi fanboyostwa dla sony...ale grid porównany z gt5 prologue przykładowo to porażka.... Taka ot zręcznościówka.

10. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Nic dziwnego, ze skoro ktorys nie potrafi jezdzic od razu gniecie gre. Wylaczcie sobie wszystkie wspomagania, nauczcie sie jezdzic i wtedy pogadamy. Za to moje wrazenia sa bardzo dobre, demko przeszedlem w calosci, teraz katuje full'a. I porownywanie tej gry do GT5 mija sie z celem, GT5 to symulator, a nie scigalka, w ktorej na recznym mozna zabrac najwiekszy zakret. W GRID'zie z reszta latwe to nie jest, trzeba sie po prostu nauczyc. Lenie mowia papa, z reszta nie kazdemu gra musi sie podobac. Ja ją oceniam na jakies 8+,9/10, jak z reszta, z tego co widzialem, wiekszosc graczy (chociazby na GT).

11. mateusz_gosc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

ja nie umiem jeździc ??

sory ale nie rozśmieszaj mnie żałosnymi tekstami ...

bo zapomniałem dodac że poziom trudności jest na poziomie "żalu"

na EXTREME ciągle jestem pierwszy i to jest przyczyna nudy ... nie ma żadnej rywalizacji ... wkurr... mnie to że na EXTREME 20 sekund za mną są rywale ...

słabszym napewno lepiej sie gra bo duzo się dzieje na torze ....
    taki drift np.

przeciwnik zdobył 200.000 pkt a ja około 2000.000

więc co to za frajda ?

jak ciągle twierdzisz że jeżdze do bani to zauploaduje film jak jechałem 3 godzinny wiścig w lidze LE MANS w GTR2 i byłem na podium...a po wyścigu zmęczenie niesamowite .... to dopiero frajda

a nie jak w gridzie 10 okrążen na extreme i dubluje przeciwników ....

widac po prostu że ten silnik jest raczej skierowany na grafike ... i fyzyki chyba lepszej nie da się z niego wycisnąc ...

do tego CUX chyba nie uważałeś na fizyce ... bo od kiedy jadąc samochodem z prędkością 50km/h nacisnie się ręczny i robiłem piruet z kilka razy i idealnie prosto do linii jazdy wracamy i jedziemy dalej ...

zagraj w jakieś symulatory na kompie (bo na kompie sa najlepsze) i najlepiej na kierownicy DFP lub G25 a zobaczysz co to prawa fizyki ...

co jeszcze w gridzie mnie wkurza to ten całkowicie przesadzony dym ... to chyba jakaś kpina że nacisne na starce gaz i tyle dymu co w rzeczywistosci musiałbym palic gume z 20 minut ....

sprawdz sobie w ten sposób ... jedz prosto na trase i naciskaj co kilka sekund ręczny i patrz do tyłu ... kule dymu jak z gwiezdnych wojen .....

gra jest tak przesadzona że aż obżydliwa ....

ciągle daje jej szanse i próbuje grac ale ziewac to nie przestaje przy tej grze ....

12. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Po pierwsze nie ma takiej liczby jak "dwa tysiace tysiecy", po drugie cos nie wierze, ze na Extreme dublujesz przeciwnikow, po trzecie nie umiesz jezdzic, bo skoro na starcie leci ci tyle dymu zza kol to znaczy, ze nie umiesz porzadnie wystartowac... Co ty myslisz, ze na forum siedza sami idioci, ktorzy uwierzą w byle bzdure? Zaprezentuj swoj gameplay, jestem bardzo ciekawy i nie tylko ja, za pewne.

Jesli mowisz prawde i po dniu gry dublujesz wszystkich na Extreme to wielki szacun. ??? Nie rob z siebie posmiewiska..A tak poza tym to nie bierz wszystkiego do siebie, bo chyba nie ty jedyny wypowiedziales sie w tym temacie, a wiec nie tylko do Ciebie kierowalem swoje uwagi . A swoja droga twoje komentarze sa przesadne i bezmyslne, jakby popatrzec na calosc wypowiedzi. Typowe zachowanie nie powiem kogo... zeby nie ublizac.

13. basa

basa Guest

mateusz ja poprosze film jak w Grid Le_mans dublujesz przeciwnikow na extreme , komu ty chcesz takie glupoty wcisnac , przy 24 minutowym wyscigu chyba ledwo da sie zrobic 4 okrazenia bo sa bardzo dlugie , poprosze zrob film jak ich dublujesz i rowniez poprosze o film na drifcie jak robisz 2tys pkt

14. mateusz_gosc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

CUX - widze że nie umiesz czytac ze zrozumieniem .... nie piszę że na starcie ciągle mam dym z kół ... bo wystarczy miec dobry start gdy do końca gazu mamy jeszcze 3 kwadraciki po prawej ... wtedy start jest najlepszy ....

ale chodzi mi o to że GTA IV jest bardziej dopracowane względem realistyki .... pal gumy w GTA IV to dopiero po czasie jest masa dymu tak jak w realu ... a w gridzie wystarczy zachamowac albo wystartowac wtedy jest tyle dymu że nic nie widac ... jest to zwyczajnie przesłodzone i nie realne ....

@basa - nie ma sprawy .... dzisiaj nagram kamerką co nie co ...

pozdr.

15. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

No to czekamy na na tego drifta za 2 melony, Extreme 10 okrazen i zdublowani przeciwnicy, no inne cuda, ktore dla ciebie sa takie proste, ze az grac ci sie w to nie chce. :) :) :) Poza tym pochwal sie tez osiagnieciami, bo pewnie zdobyles juz 1000G.

16. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy

Farsa kpina ludzie :D temat o grze. Gra jest arcade'owa i koniec. Bez systemów cieżej napewno się jeździ, ale mateusz gość chyba nieco przesadził.
    Tak więc nie S(Z)pan/mujmy już.

17. basa

basa Guest

Nikt nie spamuje , normlane luzne rozmowy o grze sa przeciez , a filmiki z checia obejrze przynajmniej sie czegos naucze od mistrza bo w le mans ledwo na podium sie lapie a chialbym wszystkich dublowac zeby szybciej sie znudzic gra :)

18. bartos90

bartos90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź

Mnie się gra podoba, przede wszystkim płynna animacja przy nawet 20 samochodach na trasie, troszkę lepszy model jazdy niż w demie (bardziej ociężały), dość wymagająca, dym lepszy niż w Pro Street i w ogóle porządna grafa. Jak dla mnie 9/10.

19. ronall

ronall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice

Dla mnie gra jest troszkę przereklamowana, chodzi mi o model jazdy. To, że trudno dojechać do celu to jedno, bo to akurat bardzo mi się podoba, że nareszcie musze się pomęczyć, żeby zarobić $ itp. Jednak jak ma być realistycznie to auto nie powinno przyśpieszać do 100w sec itp. moim skromnym zdaniem poziom trudności jest wyskalowany troche na siłe i przez to niby nadrabia tą realistyke, której troche brakuje. Ja osobiście będąc fanem(ale bez przesady) serii NFS, myślę, że troche temu tytułowi brakuje realistyki takiej która gościła w NFS PS. Jednak pomijając ten aspekt, gra ma swój charakter, posiada ciekawy interfejs, a oprawa graficzna ma klimatyczny wygląd :D. Dla osób lubiących pomęczyć się w ciasnych zakrętach i lubiących wielokrotnie powtarzać ujęcia swoich nieumyślnych wypadków, bo tryb powtórek jest dopracowany jak żaden inny, jest to gra naprawdę ciekawa. Moja ocena 8/10 :)

20. arni100

arni100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

mi gra tez się podoba ,i nie będę narzekał na jakieś pierdoły bo chciał bym aby większość gier samochodowych trzymała taki poziom,zawsze można do czegoś się przyczepić nie ma ideału,moja ocena 8+-9/10

21. mdhlodz

mdhlodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Dla mnie samochody trochę trzymają się drogi jak tramwaje, w sumie ok bo można gazować ale nie wiem czy to realistyczne a drift za to super, bardzo mi sie gra podoba , grafa super trasy fajne, jak dirt gra pierwsza klasa.

Wczytywanie...