1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Race Pro(Wrażenia)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez TymonPRO, Luty 17, 2009.

1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak jak w temacie piszcie tu jak wam się podoba nowa gra Race Pro

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakp

jakp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    sam bym chetniej przeczytal jakas konkretna wypowiedz na temat gry bo jestem ciekaw co wyszlo z tego "symulatorka" :)

4. Isil

Isil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Simbin jeśli się postarał i swoją rewelacyjną fizykę dobrze przeniósł na naszą platformę to raczej nie mamy się czego obawiać. Wizualnie gra prezentuje się bardzo dobrze, dźwięk też zawsze mieli rewelacyjny bo nagrywany żywcem z aut :p.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Totalny szit, gra nie warta uwagi

6. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy
    Może tak jakieś uzasadnienie?

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    gralem - grafika porzadna model jazdy tez taka forza 2,5 wg mnie ale chyba bez opcji tuningowych :(
    ogolnie jak ktos lubi prawie symulatory to pogra ja czekam na forze 3

8. Termos

Termos Guest

A ja mimo że nie lubię symulatorów ( forza 2 to dla mnie padaczka) to akurat race pro przypadło mi do gustu. grafa nie powala, ale to najmniejszy problem. Gra nie jest rewelacją, jaką zapowiadali, ale i tak wolę ją od Forzy
    Opcje tuninigowaia są chyba dostepne.
    akir119
    aleś się nagadał. Pograłeś trochę, czy to tylko menu ci się nie spodobało ?

9. kotiv

kotiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kupiłem niedawno RACE DRIVE GRID jak myślicie ,mogłem poczekać na Race Pro i trochę dołożyć,czy niemam czego żałować?
    Za Grida (folia) dałem 122PLN

10. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    to 2 zupelnie rozne gry.
    grid jest lepszy graficznie i w ogole wg mnie daje wiecej frajdy
    jednak dla fanow "pseudo" symulatorów race pro to pozycja obowiazkowa

11. wisba

wisba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    czy to race pro jest podobne do toca driver race 2 bo to dla mnioe jest najleopsza gra wyscigowa zblizona do niej ? tez jest fajna fabula i pczy da sie rady grac na spilt screenie?

12. Termos

Termos Guest

Tak. Rardzo przypomina TOCE. W końcu to te same rodzaje wyścigów.
    Fabuły to tam raczej nie ma żadnej. Odpalasz dany tryb, dany wyścig i jedziesz. czasem właśnie wkurza mnie ta cisza w trakcie wyścigu. Mogłiby chociaż co jakiś czas nadawać jakieś komunikaty przez radio.
    Można grać na splitscreenie

13. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy
    Tak więc pozycja obowiązkowa dla mnie, po komentach myślę że się nie zawiode :D Jestem ciekaw jak na kierce by sie grało

14. DRIVER

DRIVER Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Według mnie prawdziwy symulator nie ma bytu na konsoli do której nie można podłączyć nawet dobrej kierownicy z 900 stopni i sprzęgłem. Wszystkie gry simbin są mało realistycznie, jedyny dobry symulator to Live for Speed, robią go już kilka lat i taki race pro jest śmieszny przy nim. Mimo wszystko najlepszym symulatorem jest forza 2 na konsole.

15. maciejowa1994

maciejowa1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak da sie grac na split screenie ? Bo nie moge właczyc jak właczam Hot Seat to jest zmiana gracza po 30 sekundach.

16. krzysiek_1989

krzysiek_1989 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    ja też mam pytanie dotyczące split-screen'a. Czy jest on wogóle w tej grze? Jeśli tak to na ile osób? Jest na 4 osoby?
    Proszę o odpowiedź!
    Pozdrawiam!

17. phantom22

phantom22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Gra klapa, kierownica microsoftu nie wibruje ! działa jedynie feedback... grafika jak by zapomnieli o antyaliasingu, modele aut mogły zachwyci 3 lata temu. Model jazdy ? Jaki model ? W pierwszej toce był lepszy... dobrze że zmarnowałem na nią tylko Verbtima i 8 gb z RS :d

18. rezokpl

rezokpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gra jest symulatorem porządnym, ale tylko jak sie wyłączy wszystkie wspomagacze i się ustawi wszystkie opcje na najtrudniejszy poziom, ja tak gram i jest wypas ;D. race pro przypomina po części forze z modelu jazdy, po części toce z trybów gry i ogólnego klimatu.
    grafika również przypomina forzę, lecz kolory są jakby bardziej realistyczne, ale sama grafa gorsza i jak dla mnie trochę bardziej pctowa;p czasem zdarzą się jakieś glitche, samochody dziwnie przeskakują, ale ogólne ja frajde mam sporą i przyjemność z gry daje rade. dźwięki silnika są ok, ale czasem są nieczyste i sztuczne, a kolizje mają zawsze taki sam dźwięk.
    poczucie speeda ok. ogólnie jakbym miał oceniać to dałbym za grafe 7/10 dżwięk 7/10 a grywalność 8/10 ogólnie 7+/10 i poleciłbym fanom symulacji i to takich bardziej wymagających symulacji ;p raczej dla wąskiego grona graczy, ale jak już trwfi w odpowiednie ręce może sprawić nie lada satysfakcje.
    to tyle

19. DRIVER

DRIVER Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To chyba nie grałeś w takie gry jak Live for Speed albo Richard Burns Rally dzisiaj grałem w forze 2 i stwierdzam że jednak jest lepsza dużo.

20. rezokpl

rezokpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie napisalem ze race pro jest lepsze od forzy ;p forza jest najlepszym wyscigiem symulacyjnym ogólnie na 360. realizm jest zbliżony.
    a richard burns też grałem i to sporo-najlepsza symulacja rajdowa.
    w forze 1 i 2 śmiało spędziłęm jakieś 200 godz. w sumie ;p

21. Termos

Termos Guest

Wogóle nazywaniee gier realnymi symulatorami jest kosmiczną pomyłką. Czy to Forza, czy to Live for speed, czy też Race Pro z prawdziwym symulatorem mają gówno wspólnego i tyle. Modyfikowanie ustawień i przybliżone zachowania nie mozna nazwać realną symulacją. A szczególnie gdy gracz w trakcie jazdy używa kamery z nad dachu samochodu : D
    a mnie Race Pro i tak się podoba i tak : P

Wczytywanie...

Poleć forum