1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rada

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pnsr, Grudzień 5, 2009.

1. pnsr

pnsr Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    pewnego dnia Manchester
    Witajcie ;) Jakis czas temu pisałem , że kupiłem konsole z 2006 r (nieumyslnie). No ale tyle czytałem o tej dacie i niechcąc ryzykować dziś wystawiłem ja na allegro. Zamierzam kupić x'a do 600 zł. Ciekawe jak szybko sprzedam i czy wogóle? Myślicie że dobrze robie ? Bo chyba dużo ryzykuje mając x'a z 06 i mając zamiar kupować sobie fajne nowe gierki. A może zaraz pojawią się nowe za 600 zł ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akira5

akira5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław
    gdyby wszyscy sie bali to by wogole nikt nie gral. jesli nie ma z nia problemow to nie sprzedawaj, a jesli chodzi o chlodzenie to nie zastawiaj jej miejsca

4. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    W RTV EURO AGD jest Arcade za 666zł z trzema grami. A tak to 600zł to trudno znaleźć coś ciekawego.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak na razie jak kolega wyżej napisał w rtv euro agd xbox 360 jest najtańszy, w lutym w mm xbox 360 arcade (jasper) był po 607 zł ale bez gier.

Wczytywanie...

Poleć forum