1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Radiator do SLIM - Zamiennik

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez gruby33, Styczeń 19, 2013.

1. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Szukam i szukam i nigdzie niestety nie mogę znaleźć jakiegoś radiatora, nie wyższego niż 5cm, który podszedł by pod mocowanie do Xboxa SLIM (rozstaw otworów montażowych 6cm).
    Widział może ktoś coś podobnego? Bo chcę zmienić całkowicie chłodzenie w SLIMie. Płyta i tak już czeka na wsadzenie w obudowę ITX :)
    I jeszcze się zastanawiam czy ten radiator większy ze starego FATA był by wydajniejszy niż ten ze SLIMA?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Odp: Radiator do SLIM - Zamiennik

To sie nazywa choroba moddingowa :) I jestem wielbicielem ciszy a slim w nocy nie jest tak cichy.
    Up. A myslisz ze w obudowie od pc nie bedzie cyrkulacji powietrza jak zamontowane sa 2 wentyle 120mm :)
    A co do inzynierow....w pc tez mysla na tym jak zrobic odpowiednie chlodzenie pod procesor a jednak wielu zmienia radiator wiec nie wiem ocb..
    Pytalem po prostu o radiator wydajniejszy niz ten stockowy a nie o opinie o wymianie ;)

Galaxy S II z Tapatalk 2

//Zwracam honor.
    ~z0nk31

2 użytkowników lubi ten post.
  4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Dobrze powiedziane @gruby33. Czyszcze temat i proszę bez offtopu.

5. abudabdi

abudabdi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    CHAŁPA
    Wie ktoś na jakie napięcie jest wentylator w slimach ?

Wczytywanie...

Poleć forum