1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Radio na własnej stronie www

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bansuj, Luty 22, 2010.

1. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Szukam dobrego radia które mógłbym umieścić na swojej stronie. Aktualnie mam playera Dizzler, ale nie jestem z niego zadowolony. Chciałbym umieścić tam radio, najlepiej takie w którym każdy mógłby wybrać gatunek muzyki jakiej chce słuchać, bez potrzeby osobnego wrzucania każdego utworu. Radio AOL wygląda bardzo ciekawie, ale nie chce działać w Polsce. Próbowałem też Open FM ale na swojej stronie można umieścić tylko ikonkę z odnośnikiem do radia. Proszę więc o porady i namiary na jakieś dobre radio do umieszczenia na stronie :) Za pomoc oczywiście podziękuję.

Wczytywanie...

Poleć forum