1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Radiowka vs Neostrada dziwny problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez babol007, Luty 12, 2012.

1. babol007

babol007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich
    mam dziwny problem a mianowicie
    posiadam radiowke 2mb i w mw3 wyszukuje mi serwery gdzie ping wynosi <50 ,75
    ale lagi sa czasem kosmiczne (co do lagow nie mam pretensji bo gubienie pakietow to norma w radiowkach)
    co najdziwniejsze gram u mojego wuja gdzie ma neo 6mb i wyszukuje mi serwery <100 ,125
    wiec nasowa sie pytanie o co tu chodzi przeciez neo jest na kablu bardziej stabilne i w dodatku 6mb wiec powinno smiagac az milo
    a tu takie pingi (chociaz lagow nie zauwazam )
    Czy ktos mial podobny problem? Chetnych prosze o porady i wnioski.

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Chyba nie dokonczyłeś:p

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    te telefoniczne dostępy do netu mają taki minus ,że kwestia jest centrali. a lagi masz bo za dużo pakietów się gubi...

Wczytywanie...

Poleć forum