1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rady przed kupnem konsoli.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 7grzechu7, Czerwiec 8, 2013.

1. 7grzechu7

7grzechu7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam zamiar zakupić konsole i mam prośbę abyście mi doradzili.

Zastanawiałem się też nad kupnem ps3 ale przekonało to że microsoft obniża ceny x360 po e3 :)
    Ale do rzeczy.

1.Czy falcon jest dużo bardziej awaryjny od jespera?I czy płyta wpływa wgl na cenę konsoli?

2.Jakie akumulatory(to są wgl akumulatory?) są w bez przewodowych padach i jeżeli bym mógł włożyć zwykle baterie od np.panasonica to pociągną długo taki pad?

3.Czy na x360 mogę oglądać filmy dvd?A jeżeli tak to mogę je zapisać na dysku?

4.Jeżeli bym miał grac tylko w gry z płyt to czy wersja x360 z 4gb?

5.Lepiej kupić x360 z kilkoma grami i 2 padami czy oddzielnie dokupić?(chodzi mi tu głównie o cenę)

6.Czy x360 posiada wejście dvi?A jeżeli tak to czy jest jakaś różnica w grafice pomiędzy dvi a hdmi?(słyszałem że hdmi to to samo co dvi tylko w pakiecie z dźwiękiem ale może to tylko plotki)

7.Czy np.wersja slim od premium albo elite od arcade różnią się czymś więcej niż tylko ilością pamięci i dodatkowymi opcjami typu emulacją gier z pierwszego xboxa?

8.Czy x360 posiada wi-fi?

Wiem że trochę jest tych pytań ale wole być pewien co kupuje :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. miracle

miracle Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    1.Czy falcon jest dużo bardziej awaryjny od jespera?I czy płyta wpływa wgl na cenę konsoli?

Jasper jest najlepszy a awaryjność falcona jest bardzo przesadzona, kolega od nowości nie zmieniał nic i jego falcon działa do dziś (nieprzerobiony ale często konserwowany)

2.Jakie akumulatory(to są wgl akumulatory?) są w bez przewodowych padach i jeżeli bym mógł włożyć zwykle baterie od np.panasonica to pociągną długo taki pad?

baterie to niezbyt dobry pomysł, bardziej wydajne jest kupienie akumulatorka np. BATERIA XBOX 360 DO PADA + KABEL AKUMULATOR 4800mA (3271557311) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

4.Jeżeli bym miał grac tylko w gry z płyt to czy wersja x360 z 4gb?

Wystarczy

5.Lepiej kupić x360 z kilkoma grami i 2 padami czy oddzielnie dokupić?(chodzi mi tu głównie o cenę)

Moim zdaniem lepiej kupić cały komplet, za poszczególne rzeczy może wyjść drożej

6.Czy x360 posiada wejście dvi?A jeżeli tak to czy jest jakaś różnica w grafice pomiędzy dvi a hdmi?(słyszałem że hdmi to to samo co dvi tylko w pakiecie z dźwiękiem ale może to tylko plotki)

Xbox nie ma wejść wideo, jedynie wyjścia. Czyli Component, Composite i HDMI. Oczywiście można dokupić kable VGA z chinchami audio lecz nie oryginalne Microsoft

7.Czy np.wersja slim od premium albo elite od arcade różnią się czymś więcej niż tylko ilością pamięci i dodatkowymi opcjami typu emulacją gier z pierwszego xboxa?

Różnią się w środku sposobem chłodzenia oraz ilością Watów zasilania. Każdy xbox może emulować gry z xboxa jedynki, potrzebny jest do tego dysk

8.Czy x360 posiada wi-fi?

Nie, ale można dokupić karte sieciową wi-fi

1 osoba to lubi.
  4. 7grzechu7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ta karta sieciowa wi-fi jest droga?I z tego co czytałem to bez xbox live gold nie można tylko grac online i prowadzić konferencji video.Czy to prawda?

5. czullo

czullo Banned

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    rada numer 1: nie kupuj nic od MS
    rada numer 2: kup ps3/ps4

6. 7grzechu7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szczerze wcześniej miałem taki zamiar ale x360 jest tańszy + znajomi mają tez x360 + gry które chce kupić są nieco tańsze a na dobicie ps3 powiem: kinect :)

7. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, bez wykupienia abonamentu Live nie można grać w multi.

8. 7grzechu7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazłem jeszcze dwie wersje(chodzi tu o: Trinity (Valhalla) i Corona) sprzętu na wikipedi może mi ktoś coś o nich powiedzieć?

9. paul323

paul323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Małopolska
    Xbox 360 posiada wi-fi, ale tylko wersja slim, do fata trzeba dokupić karte za ok. 100 zł.

Napisane za pomocą palców

10. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
Wczytywanie...

Poleć forum