Rage na Xboksa 360 zajmie ponad 20GB

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A dzisiaj właśnie jak u kumpla ogrywałem Tekkena 6 na "czarnulce" to dało się mocno zauważyć nawet jak Tekken się wczytuje jakieś 2-3 razy dłużej niż na Xbox'ie :p Ciekawe co by było z RAGE w pełnej krasie :O
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze, że kupiłem Slima z 250 GB dyskiem :D
 

lechuszusz

Użytkownik
Użytkownik
Od mojej osoby pozdrowienia mają wszystkie osoby, które chcą kupić Rage z Xbox Marketplace. Miłego ściągania ;)
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie jest to zaskoczenie.Nie spodziewałem się Fps-a na 3 dvd.
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
3 DVD Dla Xboxa, jeden BD dla PS3 i pewnie ze 3-4 DVD9 na PC, więc jakieś ~30GB, czyli mniej więcej tyle samo co Age of Conan ;]
Ale Carmack jest dobry - chce zrezygnować z zewnętrznych nośników, wiec przez to rozumiem, że gry albo by chciał wydawać w wersji elektronicznej, albo tytuł automatycznie wbudowany w konsolę. No chyba że coś źle zrozumiałem to mnie poprawcie.

Jeśli chodzi o samą wagę gry - pokładam duże nadzieje w bardziej poważnym RAGE'u (względem Bordera), który jak myślę będzie bardzo wciągającym FPSem i wartym tych trzech płytek DVD (pewnie się najpierw pobierze, dopiero potem oryginał, na PC :D ), a nie jak w przypadku LA Noire, gdzie nawet pierwszej płytki dobrze nie rozkręciłem w napędzie.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
3 DVD Dla Xboxa, jeden BD dla PS3 i pewnie ze 3-4 DVD9 na PC
Przypominają mi się czasy gdy gry na PC wychodziły na CD i było ich po 4-5 ;D A wkrótce zaczęli je wydawać na DVD, to była magia ;)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
@QwerTaj
Jest wiele gierek na xboxa posiadające ładną grafikę i duże obszary do zwiedzania ale jakoś przy innych produkcjach nikt nie przewidywał, że będzie na 3 DVD..
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Jak sami widzimy różnie to jest. Weźmy np. Dead Space 2 i Crysis 2 grafika można by powiedzieć porównywalna w obu grach bardzo dobra. Dead Space typowa liniówka krótsza od Crysisa a jest na 2 DVD. Może zależy też od rodzaju kompresowania gier.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom