1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rage najładniejszą grą na konsole do tego w 60fps

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Kwiecień 12, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

John Carmack uważa iż jego najnowsza produkcja będzie najładniejszą grą na konsole. Nie uznaje kompromisów i tytuł musi być idealnie dopracowany na każdej platformie i zapewnić nam 60 klatek na sekundę w świetnej oprawie graficznej.
    Być może dlatego każe nam tyle czekać na ten tytuł :)

więcej info

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli to prawda to ciekawe jak będzie wyglądał na PC :O

4. Lunevil

Lunevil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    Myślę, że koniec końców, na xb będzie wyglądał najmniej atrakcyjnie.Mimo wszystko warto poczekać i przekonać się samemu, obym się przeliczył.

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Oczywiście... Nie uwierzę póki nie zobaczę , a 60fps już teraz nie potrafię sobie w naładniejszej grze wyobrazić. Ale to jest Carmack , on najlepiej wie co mówi.

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dobrych żartów nigdy za wiele, haha :D 60fps ta jasne.

7. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra wyjdzie to się przekonamy. Być może i będzie najładniejsza, być może i będzie 60fps. Nie zapominajmy o tym, że w idTech5 będzie jedna wielka tekstura na mapie, więc gra będzie bardzo dobrze wyglądała i płynnie chodziła, tylko zapewne kosztem czasu wczytywania...

8. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kiedyś czytałem na jakiej zasadzie ma działać ten silnik i moim zdaniem to ma szanse sie udać. Z niecierpliwością czekam na ten tytuł i mam nadzieje, że twórcy spełnią zapowiedzi.

9. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
  10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Pewnie będzie ładna grafika przy 60 fps'ach, ale za to pewnie fizyka będzie strasznie kiepska... No ale cóż, idTech5 może zaskoczyć :D

Hmm tak w ogóle to jeśli ten silnik idTech5 naprawdę ma takie duże możliwości graficzne przy 60 fps'ach to czemu Infinity Ward, albo Treyarch nie zaimplementują go w przyszłe CoDy ? CoD może i by wyglądał wtedy lepiej ale najważniejsze, że wtedy "graficzni masturbatorzy" w końcu by przestali narzekać...

11. haker10103

haker10103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jarocin
    Kolejny po Bulletstormie 'alternatywny' FPS... Zapowiada sie tak slaby, jak sam bullet.

12. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W necie jest jak ten silniczek hula na Iphone 3 i wygląda tam elegancko i jest płynnie więc na X360 może być naprawdę dobrze!

13. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    id. to mówi samo za siebie, jednak tyle lat tworzyc grę, to już przesada

14. ramoon

ramoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Podobne bajki John'y mowil o Doom'ie 3. Jaka to swietna grafika bedzie ze komputer by musial miec nieograniczona ilosc ramu itp itd a co sie okazalo po wyjsciu HL2 Doom wygladal co najwyzej dobrze a gameplay to juz w ogole nuda i sztampa

15. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Po zobaczenie pierwszego screena (zapewne retuszowanego) wiedziałem,ze gra będzie jedną z najładniejszych gier na konsole..
    Ale o tym się dopiero przekonamy

16. YarOslaf

YarOslaf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    Ja mam mieszane uczucia co do RAGE... obawiam się że nie sprosta oczekiwaniom zwłaszcza w odniesieniu do fenomenalnego Borderlands - jakby nie patrzeć podobnego klimatem i stylem dzieła Gearbox
    Nie mogę się opędzić od wrażenia że długi czas tworzenia tej gry przez id przerodzi się w przeciętną pozycję która niczym szczególnym się nie wyróżni...

Obym się mylił... :) bo fajnie by było z równie wielką przyjemnością co w Borderlands pograć w RAGE ;)

17. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Doom 3 w 2003 roku zamiatał równo kolego - to że Ty miałeś za słabego kompa to nie moja wina :D

18. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zgodzę się z przedmówcą - doom 3 wyznaczył nowe standardy graficzne. Fakt, dźwięk w d3 to była porażka ale graficznie majstersztyk. Nie zapominajcie że ten koleś napisał Q1 wtedy kiedy nikomu nie śniła się gra w pełnym 3d ! Co do konkurencji z Borderlands to chyba niestety będzie o wiele gorzej. BTW. Buletstorm to jeden z pierwszych od dłuższego czasu fps w który pograłem z przyjemnością. Graficznie doskonały, i te rozmowy pomiędzy postaciami.

19. Gelevera

Gelevera Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lędziny
    Widać że sporo osób nie grało w klasyki od ID. Gry od tego studia zawsze wyprzedzały konkurencję o parę lat i jestem pewien iż tak samo będzie z RAGE, bo co jak co ale Carmack wie jak zrobić porządny silnik.

20. ramoon

ramoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    hehe a skad wiesz jakiego mialem kompa. Byles u mnie w domu? Moim zdaniem nie bylo szalu. Owszem moze i oswietlenie robilo wrazenie ale monotonia zamknietych pomieszczen i chodzenia wciaz po podobnych korytarzach wywarlo we mnie taki niesmak.

21. kulkers

kulkers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    !H3XT0R wybacz, że to piszę ale już nie mogę patrzeć na twoje posty. W każdym temacie piszesz, że kupujesz sobie komputer, xbox jest słaby, zbierasz na komputer, chwalisz grafike gier wydawanych na PC, xbox ma słabą grafikę i z tego powodu kupujesz komputer, pora na nowe platformy a narazie pograsz na nowym komputerze itp. Człowieku, widzę że masz wiele postów na koncie ale u diabła boję się wejść w jakiś news żebyś ty tam nie napisał, że kupujesz komputer. Po ch... siedzisz na forum xboxa i sie chwalisz tym jak 98% użytkowników(w tym ja) lubi swoją konsolę mimo tego, że w chwili obecnej ustępuje technologicznie komputerom. A raczej wątpliwe jest abyś takimi postami zdobył sobie szacunek, cholender kupno komputera to nie kupno domu czy samochodu, to nie są pięniądze dla człowieka który ma własne źródło dochodu. Wybacz ale mam nadzieję, że cię nie uraziłem ale musiałem to napisać i życzę szczęścia w kupnie komputera:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum