1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rage PC ATI kłopoty

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Październik 6, 2011.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Grał ktoś ?
    Macie też takie kłopoty ze wczytywaniem się tekstur? I na początku jest płynna gra jakieś 50-60 fps a później spada..
    Stery do Radka mam najnowsze, nawet próbowałem z tymi niby specjalnie dedykowanymi pod Rage i też lipa.

Wiecie coś na temat jakiegoś patcha czy coś?

Bądź ktoś miał już ten problem, a jakimś genialnym sposobem go rozwiązał.
    (Ogólnie grałem 3 godziny gra bardzo fajna ale te tekstury i spadki fps przeszkadzają strasznie..).

Takie gry jak Crysis 2 czy Wiedźmin działają na maxa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    Wszyscy co mają Rage mają straszne problemy z grafiką na PC Bethesda obiecała że wkrótce wyda nowe aktualizacje które podobno naprawią błędy.Jeśli większej jakości tekstury nagle rozmazują się po gwałtownym obróceniu myszką,to normalne.

Edit:polecam ściągnąć najnowszy sterownik Catalyst 11.9,albo 11.10

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    11.9 mam. Wg. auto-update nie ma nowszych sterowników od tych (system operacyjny vista x64).

Oby wydali jakiegoś patcha jak najszybciej.. żebym nie przeszedł go w tej formie jakiej jest :))

PS. A o szumie jak chodzi o PL to już nie wspomnę.. Jedynie AN ma czysty dźwięk.

Wczytywanie...

Poleć forum