1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RAGE: Wschód gniewu [WIDEO]

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Sierpień 5, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Na trwającym właśnie QuakeConie - imprezie skierowanej dla miłośników gier id Software - zaprezentowano nowy trailer RAGE. Świetny zwiastun składa się z fragmentów intra gry, możemy jednak na nim także zobaczyć także trochę gameplayu.

Nowy zwiastun RAGE:

Przedstawiciele studia id Software poinformowali również, że przez cały tydzień z AppStore będzie można pobrać za darmo RAGE w wersji na iUrządzenia. Warunkiem jest osiągnięcie przez profil produkcji na Facebooku 100 tysięcy "lajków". Od dzisiaj użytkownicy usługi Xbox Live mogą także kupować swoim wirtualnym awatarom ciuchy i przedmioty związane z grą.

źródło : RAGE: Wschód gniewu [WIDEO] / CD-Action

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Gierka zapowiada się na mocny tytuł, tylko ciekawe kiedy pokażą wersję konsolową :)
    Podobają mi się te wymyślne bronie i widać, że będzie sporo NPCów i fabuła może być wciągająca.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Początek trailera i podkład muzyczny do tego genialny :D feeling świetne. Brakowało mi jeszcze przejście z tych dynamicznych dźwięków na jakiegoś rocka bądź rapa (coś co dało by jeszcze bardziej kozacki feeling).

Ogólnie o traileru:
    Klimatycznie, krwawo, efektownie, filmowo - BOOM szakalaka! I o to chodzi. Jak gra będzie taka dynamiczna jak na trailerze to gierka ma lekko pozycje w TOP10 gier tego roku.

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    TOP10 roku? Być może TOP20 ever ;) Rewolucyjna, piękna, pomysłowa gra od Bethesdy. Jeśli zapewni +30h zabawy, będzie miało genialną fabułę i nie będzie zbyt wielu bugów - ta gra będzie mocarna! Już niedługo...

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Kurczę przypomina po trochu Gears of War i Fallout, zrobili z tego niezły mix ;) Mam nadzieję że gierka wciągnie, chociaż widać po klimacie i akcji że raczej można już być tego pewnym ;)

7. Keryy

Keryy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie grałem w Gears'ów i nowego Fallouta. Mi przypomina naszego Bulletstorma. To na pewno będzie jedna z tych "dobrych" gier, chociaż to nie mój klimat.

8. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    dla mnie to Borderlands, które spotkały się z GoW'em a w międzyczasie do trójkącika dołączył Fallout i powstało Rage ;]
    GoW 3 i Rage to 2 gry, które chyba kupię w dniu premiery, w ciemno.

Edit:
    Posta pisałem przed obejrzeniem Trailera...
    Akutalnie zbieram szczękę z podłogi.... id software znów powraca w wielkim stylu. Szykuje się kandydat na grę roku :O

9. forotten

forotten Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ladnie wyglada trailer moze byc nastepna efektowna i wciagajaca gierka

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum