1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rage zalicza poślizg

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Czerwiec 12, 2011.

1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wyczekiwany przez wielu fps zalicza poślizg, i to nie mały. Na stronie producenta pojawiła się informacja o nowej dacie premiery i niestety gra ukaże się o miesiąc później, czyli 7 października.

Osobiście wolałbym wierzyć w dobre chęci producentów i w fakt, że starają się dopracować RAGE. Szkoda tylko, że Bethesda Softworks nie raczyła nawet poinformować graczy o powodzie tego opóźnienia i podejrzewam, że zespół pracujący nad tą produkcją po prostu nie wyrobił się w czasie.

Na polepszenie sytuacji proponuję oglądnąć ostatni opublikowany gameplay z gry, który znajduje się poniżej.

Więcej informacji o RAGE znajdziecie na XBOX Magazyn

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zamiast pokazywać jakieś trailery, na których są urywki gameplayu bez HUDa, to pokazują wszystko, cały HUD, całą mechanikę gry. W momencie premiery która się przesunęła (-_-'), gdy ktoś już odpali RAGE'a będzie miał wrażenie jakby w tą grę już grał od dawna.

4. AlexX 0ne

AlexX 0ne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lubuskie
    up: bez przesady z tym HUDem...

strzelam, że będzie to średniak z fajną grafą, bez ikry, kolejny pusty fps z denną fabułą i dlatego własnie wolę fallouta (fajnie jakby go zrobili z taka właśnie grafą). Obym się mylił

5. Mateo90

Mateo90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kur.. co ile to już mam czekać to ja już wole usłyszeć że gra została anulowana!

6. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    mają tempo jak Polyphony z GranTurismo - jakoś inne studia nie mają takich opóźnień - trudno będziemy czekać

7. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    ja pierdziele.....ile mozna delayowac premiery? : (

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Czy tylko mnie to nie dziwi? Co z tego, że przesunęli datę premiery, ważne, żeby dali pełnoprawny produkt. RAGE jest jak dla mnie jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów w tym roku, co nie zmienia faktu, że muszę w niego zagrać jak najszybciej. Niech chłopaki pracują, ulepszają, ja poczekam :)

Wczytywanie...

Poleć forum