1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RAGE zostanie następcą Borderlands?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Maj 7, 2011.

1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W sieci pojawił się kolejny gameplay z RAGE. Zaprezentowano w nim jedną z misji, polegającą na rozwiązaniu problemów z ładunkami wybuchowymi, trzymanymi w jednym z bunkrów. Jednak po głębszym przyjrzeniu się grze, ujrzałem jedną z lepszych produkcji RPG ubiegłego roku.

Mam na myśli Borderlands, które na pewno nie jednemu z Was na trwałe utknęło w pamięci. Ostatnio twórcy tej znakomitej gry ogłosili, że na razie nie trwają żadne prace nad kontynuacją. W takim razie w co mogą zagrać jej fani? W tym momencie z mroku wyłania się RAGE. Po pierwsze, w obu przypadkach miejscem akcji są post-apokaliptyczne bezdroża, zamieszkałe przez różne stwory. W grze występują także ludzie, ale najczęściej są oni niebezpieczni i tak samo jak Wy walczą o przetrwanie. Do dyspozycji otrzymacie wiele rodzajów uzbrojenia, oczywiście nie w takich ilościach jak w Borderlands, ale według producentów każdy gracz ma znaleźć coś dla siebie. Dzięki temu będziecie mogli walczyć przy pomocy kuszy, karabinów AK47 czy futurystycznych pistoletów maszynowych. Nie zapomniano również o działkach, sterowanych samochodach z ładunkami wybuchowymi czy o mechanicznym pająku. Na dodatek będzie możliwość modyfikowania całego uzbrojenia.

Szkoda tylko, że studio Bethesda Softworks nie wprowadziło w RAGE rozwoju postaci, ale prawdopodobnie zrobili tak ze względu na zbyt duże podobieństwo do produkcji Gerarbox Software. Graficznie obie produkcje są bardzo do siebie podobne i różnią się jedynie techniką wykorzystaną w ich tworzeniu. Jedna z nich przypomina rysunek, druga zaś jest bliższa realizmowi.

Mimo to, że możemy powiedzieć o pewnych podobieństwach pomiędzy obiema grami. Na pewno RAGE jest świetną okazją do skrócenia sobie czasu oczekiwania na kolejną odsłonę Borderlands. Również dla graczy szukających dobrych FPSów, produkcja Bethesda Softworks ma bardzo wiele do zaoferowania.

RAGE zostanie następcą Borderlands?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jak dla mnie RAGE > Borderlands. Borderlands w ogóle nie zachęciło mnie do gry na dłużej niż 15 minut :/

4. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    W ciągu 15 minut nie ogarniesz fenomenu Borderlands , grę przeszedłem i powiem że gra była naprawdę dobra mam nadzieję że RAGE będzie równie dobre

5. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie. Przy borderlands trzeba posiedzieć aby to wszystko "ogarnąć" w 15 czy 45 minut nie ma szans :) Ogólnie gra warta uwagi.
    Mam nadzieję, że Rage będzie jeszcze lepszy.

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Dobre gry bronią się same ;) Po 5 minutach wiem że są warte zagrania jak np. Stalker czy Gothic 3 ;) Ale to tylko MOJA opinia.

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jeśli dadzą co-op jak w Borderlands to spokojnie przebije ww tytuł :)

Wczytywanie...

Poleć forum