1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rainbow Six Vegas i Magic 2013 we wrześniowej ofercie Games with Gold

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez patro154, Sierpień 30, 2013.

1. patro154

patro154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Microsoft oficjalnie ujawnił tytuły produkcji, które w przyszłym miesiącu zostaną udostępnione do darmowego pobrania wszystkim abonentom Xbox Live Gold. Tym razem szykujcie się na zestaw karcianka + taktyczna gra akcji.

W pierwszej kolejności – a więc od 1 do 15 września – do bezpłatnego ściągnięcia zostanie udostępniona karcianka Magic The Gathering: Duels of the Planeswalkers 2013. W tradycyjnej sprzedaży cena gry wynosi 34,99 zł. W drugiej połowie przyszłego miesiąca akcją Games with Gold zostanie objęta nieco bardziej popularna pozycja – Rainbow Six Vegas. Tytuł ten obecnie kosztuje na platformie Xbox Games Store 59,99 zł.

Jednocześnie przypominamy, że tylko do soboty włącznie wszyscy abonenci Xbox Live Gold mogą za darmo pobrać Dead Rising 2. W pierwszej połowie miesiąca Microsoft zaoferował grę akcji Crackdown.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    nie ma co narzekać, dają za darmo to się nie wybrzydza :)

4. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Vegas to świetna gra. wiec jest co brać.

5. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    ja tam chętnie zagram w tą Magic 2013, co do Rainbow na pewno też zagram, bo nie miałem okazji w nia grać, dlatego jak dla mnie pasuje :)
    dobrze, że dają takie gry niż mieli by nic nie dawać jak było do tej pory :)

6. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    No całkiem całkiem szczególnie FPS. Będę miał z czego nagrywać :D

7. kamil126

kamil126 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    Taaa gra z 2006 r. , ktora wyszla m.in. na pierwszego Xboxa . A w PSN AC III

2 użytkowników lubi ten post.
  8. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Kolejny killer na X360, tym razem z 2006 roku. Tylko patrzeć jak zaczną dawać tytuły z pierwszego Xboxa...

1 osoba to lubi.
  9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja bym się nie obraził jakby dali Forza Motorsport 1, Return to Castle Wolfenstein: Tides of War, Dead or Alive 3, Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball, Black :D

10. marektbg

marektbg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Jest coraz lepiej. Strach się bać co będzie później. Mnie te hity nie cieszą. Niektórzy wolą lepiej mieć coś za free niż nie mieć nic, ok każdy ma prawo do swojego zdania - ale GwG to odpowiedź na ofertę PS+, tylko Sony nie robi sobie jaj ze swoich użytkowników a MS najwidoczniej tak.
    Ktoś napisze, że w PS+ trzeba mieć cały czas aktywne konto, żeby gry działały - OK racja, ale za niecałe 200zł przez rok mam już naprawdę sporą kolekcję gier na dysku. Golda zacząłem kupować tylko dla dobrych darmowych gier - szkoda, bo jak widać wtopiłem kasę.

1 osoba to lubi.
  11. SEBA VENCEDOR

SEBA VENCEDOR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    No nie ma co takie hiciory,że aż strach. Tylko patrzeć jak niedługo za Golda dostaniemy pasjansa. Z drugiej strony strony zgodzę się,że jak są za darmo to się ściąga i gra (choćby dla aczików) a Golda i tak się kupuje jak ktoś ma nie przerobionego klocka i chce grać w multi. Swoją drogą takiego tempa jeszcze nie miałem co 2 tyg.nowa gra-połowa rzeczy nie porobiona w Crackdownie,Dead Rising 2 ledwo ruszone a tu już Magic 2013 trzeba zaczynać :)

12. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    magic 2013 niezłe gówno, włączyłem pierwszą grę i od razu wyłączyłem.

1 osoba to lubi.
  13. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I to był by świetny ruch M$, dawać gry z Xbox Oryginal, bo jak na razie bulić 18zł miesięcznie za subskrypcje gold i ten chłam co dają to ostra kpina. Tytułów z pierwszego X na liście wspieranych jest całkiem sporo, przez następne powiedzmy 2 lata by wystarczyło.

14. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie ma co narzekać tylko przesiadać się na PS3/4

15. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dają za darmo i narzekają. Ale ms starszych gier chyba już nie miał ale vegas 2 gram do dzis na multi:) i się nie nudzi.

16. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dlatego jak ogram GTAV i wyjdzie na PC to zamieniam Xa na Ps3, w tym celu już zrobiłem listę dobrych gier i szukam ich po aukcjach. Do czasu kupna konsoli nazbieram gry :)

Za darmo ? A to ciekawe...

17. marektbg

marektbg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    "W ramach podziękowania chcemy dać wszystkim aktywnym użytkownikom Gold prezent w postaci dodatkowych gier na konsolę Xbox 360 — nowe gry będą dostępne co miesiąc, do końca roku. Każda z nich została starannie wybrana spośród najpopularniejszych tytułów i będzie dostępna do pobrania tylko przez określony czas, więc nie czekaj i odbierz prezent jak najszybciej."
    Źródło: Xbox.com

Niech dają co im się podoba, ale po co pisać bzdury.

18. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Reklama ,żeby ludzie kupowali gold:). Złodziejstwo w biały dzień bo żadnych taki nie prowadzą. Tylko te 2 gry free za darmo.

1 osoba to lubi.
  19. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Żadne bzdury bo subskrypcja Gold nie jest za darmo a więc i te gry nie są za darmo. Nic w życiu nie ma za darmo, rozumiesz ?

Gdyby te gry były dodawane dla posiadaczy konsoli Xbox to wtedy można by powiedzieć ze są za darmo, ale nie jak muszę kupić golda za 25zł miesięcznie a w zamian dostaje jakieś crapy... U sony masz chociaż jakiś konkretny towar.

20. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale za gry nie trzeba płacić więc są za darmo, a gold i tak musisz mieć jak chcesz grać na multi.

21. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Do tej pory, normalną grą jaką dali był ac2 i fable3

Wczytywanie...

Poleć forum