Rambo! Będzie nowa, wysokobudżetowa gra z Rambo!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

K0TAKU

Banned
Użytkownik


O grze na razie nic nie wiadomo, oprócz tego, że powstaje - na PC, 360 i PS3 (premiera ma mieć miejsce już w przyszłym roku). Ale nawet tylko jest to jest świetną wiadomością!

Trochę martwi tylko studio, które za ten tytuł jest odpowiedzialne. To brytyjskie Reef Entertainment, które do tej pory nie wsławiło się jeszcze w świecie gier niczym znaczącym. Czy podoła stworzeniu wysokobudżetowej gry AAA? Czy podoła marce Rambo?

Mam nadzieję, że tak. Choć nie uwierzę, póki nie zobaczę. Tak czy inaczej: jestem podekscytowany.

[via MCV]

Tomasz Kutera

źródło : Rambo! Będzie nowa, wysokobudżetowa gra z Rambo!
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Pomysł bardzo dobry ale zobaczymy jak to wyjdzie. :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kolejna gra w nieśmiertelnego skurczybyka, który jest One Man Army.
 

AstroDude

Użytkownik
Użytkownik
Myślę że to będzie coś w stylu Rogue Warrior ale ładniejsze, lepsze i brutalniejsze
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
yyy.. prawie każda Gra oparta na filmie to totalny GNIOT, więc nie licze na jakieś rewelacje.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
oby nie zniszczyli gierką imienia najsłynniejszego żołnierza.. czekam na materiały
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Pewnie gra będzie coś ala Turok i Far Cry :p nie zdziwiłoby mnie to :)

Mam nadzieję, że gra będzie wysokich lotów, a nie średniak którego nikt po 2 miesiącach nie pamięta :D
 

Pracowity

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ciekawe czy w grze też będziemy mieli nieskończoną ilość nabojów ? :)
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Wiecie co może i gierka bedzie fajnie ja tego nwm .. ale zazwyczaj jest tak że gry na podstawie filmów to lipa.. zobaczymy jak będzie z tą gra. Choć nie skreślam jej odrazu.
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
A może akurat się uda :)
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Nienawidzę Rambo (i Stalone'a)... już sam tytuł gry: Rambo, by mnie odrzucił od tej gry. Poza tym nie widzę koncepcji tej gry, nie wiem jak można przenieść realia filmu Rambo na ekrany pc'tów i konsol.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Ej ej, ale przecież jest już gra z Rambo. Jej tytuł to Call of Duty jeden człowiek ratuje Ziemie przed złymi Rosjanami.
A tak serio - nie kupie, jestem pewien że nie zachowają klimatu filmu który nigdy mi się nie podobał.
 

Kris194

Użytkownik
Użytkownik
Cieszmy się. Powstanie kolejny gniot na podstawie filmu...
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
dobry screen :D pamietam z filmu, że Rambo chwile potem wyrwał mu krtań :D a pomysł wydaje się byc ciekawy, jednak i tak jestem na 99% przekonany, ze wyjdzie średniak
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kolejna gra w nieśmiertelnego skurczybyka, który jest One Man Army.
Dokładnie Rambo robi w filmach rzeczy którym najlepsze odziały komandosów miały by problemy i wysyłano by Rangerów do tego, a on sam rozwala całe armie jak dla mnie ta gra nie ma prawa istnieć.
 

moro96

Użytkownik
Użytkownik
Wyjdzie kaszana, ponieważ popularność rambo i Stallone'a już minęła
 

scorpion22

Banned
OMG czy ktoś tam napisał że to będzie gra na podstawie filmu ? Aż mi się rzygać chcę jak widzę narzekania że gra się nie uda jak o grze nie wiadomo ABSOLUTNIE nic oprócz tego że powstaje !
Może napiszą zupełnie inną historię,i co wtedy ? Ja na pewno się tym zainteresuję gdyż na filmach rambo się wychowałem
PS.Ktoś tam bredzi że ONE MAN ARMY,że ekipa komandosów nie zaradzi a rambo zaradzi bla bla bla... Jakbyście oglądali 1-szą część to byście wiedzieli że on był MASZYNĄ DO ZABIJANIA !
Był rygorystycznie szkolony przez kilka lat a potem przeszedł przez Wietnam CAŁO ! jak myślicie czy po tym wszystkim nie mógłby się stać takim *********m zabijaką ? Ja myślę że mógłby.
Poza tym na większość misji za liniami wroga wysyła się jednego bardzo dobrze wyszkolonego człowieka a nie cały oddział gdyż jednemu zawsze łatwiej jest przeniknąć za te linie..
No skończyłem czekam aż się na mnie wszyscy rzucą :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
OMG czy ktoś tam napisał że to będzie gra na podstawie filmu ? Aż mi się rzygać chcę jak widzę narzekania że gra się nie uda jak o grze nie wiadomo ABSOLUTNIE nic oprócz tego że powstaje !
Może napiszą zupełnie inną historię,i co wtedy ? Ja na pewno się tym zainteresuję gdyż na filmach rambo się wychowałem
PS.Ktoś tam bredzi że ONE MAN ARMY,że ekipa komandosów nie zaradzi a rambo zaradzi bla bla bla... Jakbyście oglądali 1-szą część to byście wiedzieli że on był MASZYNĄ DO ZABIJANIA !
Był rygorystycznie szkolony przez kilka lat a potem przeszedł przez Wietnam CAŁO ! jak myślicie czy po tym wszystkim nie mógłby się stać takim *********m zabijaką ? Ja myślę że mógłby.
Poza tym na większość misji za liniami wroga wysyła się jednego bardzo dobrze wyszkolonego człowieka a nie cały oddział gdyż jednemu zawsze łatwiej jest przeniknąć za te linie..
No skończyłem czekam aż się na mnie wszyscy rzucą :)
Nie wiem, czy śmiać się z tego, co napisałeś, czy ubolewać nad Twoją ignorancją i niewiedzą.
Dobra, mówisz, że był 'rygorystycznie szkolony', ale że co, szkolili go w... 'nieumieraniu'?
Oglądałem każdą część filmu o Rambo, większość za dzieciaka i się tym jarałem, bo byłem nieświadomy, podobnie jak Ty teraz, ostatnią część oglądnąłem w 2008 kilka miesięcy po premierze. Wielki Pan Rambo zasiadł za sterami CKM'u i zaczął walić z prawej do lewej, oczywiście wszyscy padali, niektórzy strzelali w jego stronę, ale to nic, on te kule siłą umysłu zawracał w inną stronę... BŁAGAM! W czasie wojny pierwszy lepszy snajper strzeliłby head-shota i byłoby po nim.

Tak jak pisał Altres, Rangersom byłoby trudno dokonać tego, co on zrobił w pojedynkę.

Polecam poczytać o prawdziwych 'One Man Army', np. o Simo Häyhä.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie wiem, czy śmiać się z tego, co napisałeś, czy ubolewać nad Twoją ignorancją i niewiedzą.
Dobra, mówisz, że był 'rygorystycznie szkolony', ale że co, szkolili go w... 'nieumieraniu'?
Oglądałem każdą część filmu o Rambo, większość za dzieciaka i się tym jarałem, bo byłem nieświadomy, podobnie jak Ty teraz, ostatnią część oglądnąłem w 2008 kilka miesięcy po premierze. Wielki Pan Rambo zasiadł za sterami CKM'u i zaczął walić z prawej do lewej, oczywiście wszyscy padali, niektórzy strzelali w jego stronę, ale to nic, on te kule siłą umysłu zawracał w inną stronę... BŁAGAM! W czasie wojny pierwszy lepszy snajper strzeliłby head-shota i byłoby po nim.

Tak jak pisał Altres, Rangersom byłoby trudno dokonać tego, co on zrobił w pojedynkę.

Polecam poczytać o prawdziwych 'One Man Army', np. o Simo Häyhä.
Ale to będzie gra niekoniecznie w stylu filmu :p Chociaż wystarczy spojrzeć na inne gry typu Sniper Ghost Warrior, Call of Duty czy Battlefield i w fabule oraz singlu znajdziesz nie mniej absurdów jak chociażby dźwiganie tony amunicji w Cod... Albo regeneracja życia...

Ja tam się cieszę że coś takiego robią, chętnie bym zagrał Rambo biegającym z łukiem :) Albo walącym z M60 bez ani jednego przeładowywania ;D Epic. Zawsze chciałem zapierdzielać po dżungli i rozwalać wietnamców w stylu gry Vietcong ;)

@Down

Ja bym raczej to widział w perspektywie TPP - to by było dobre ;)
 

T0Mmy

Banned
Rambo to stary wymiatacz , a film to tylko wymyślona historia ale świetna. Niektórzy już piszą o tym że jest nierealny (nie wiem co chcą tym powiedzieć , może że gra będzie nie realna :D) itd. blablabla ,i stawiają gre na straty pisząc że ma być na podstwie filmu chociaż nic jeszcze nie wiadomo .Ja mam nadzieję że bedzie to coś w stylu połączenia MGS i jakiegoś FPSa


ps. ta akcja z tym łukiem w filmie w ostatniej części była świetna mam nadzieje żę w grze dadzą taki łuk :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom