1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rambo: The Video Game - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 19, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Po około godzinie grania:
    Grafika 9/10
    gameplay 10/10
    miodnośc z gry 9/10

Gra warta każdych pieniędzy, ograłem chwilę i zamawiam..
    Dawno nie grałem w tak dobrą grę, teraz już wiem czemu odsuwali tak datę premiery chcieli ją jak najlepiej dopracować. Może nad wyrost będzie powiedzenie że gra roku bo mamy luty ale napewno będzie w najleprzej trójce.

4. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Aż dziw bierze że ktoś jeszcze robi takie gry.Ciekawe czemu nie wypuścili tej gry na XBO i PS4 pewnie za duże wymagania ma gra :). 1 Kandydat do najgorszej gry roku słaba grafika , słabe celowanie , Rambo w ogóle nie podobny.Gdyby można było sterować postacią to dało by się w nią grać a tak gra słaba jedyny plus to że jest bardzo trudna ale to pewnie tylko dlatego że celowanie jest do d...y :)

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    widac ze 94 to twoj rok urodzenia ;]
    mozna sie zastanawiac dlaczego w dzisiejszych czasach ktos zdecydowal sie na taki styl gry. przeciez to juz zapomniana rozgrywka, ale dobrze to zrobilo grze. bo taki gier dzis nie ma. a to swego rodzaju powrot do korzeni w nowszej odslonie. grafa nie jest tragiczna. na gameplayach wygladalo to gorzej. moze niekoniecznie warta swojej ceny, ale mozna sie przy niej pobawic. dzwieki sa niezle :)

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Pograłem trochę i uważam, że nie jest najgorzej. Grafika w grze prezentuje się całkiem spoko. Np. etap w lesie-gałęzie,liście i pnie drzew wyglądają całkiem realistycznie. Co innego grafa w filmikach. To jakaś kpina jest. Rambo w niektórych momentach jest bardzo podobny do S. Stallona a w niektórych nie. Na uwagę zasługuje fakt, że w grze są wypowiadane kwestie z oryginalnym głosem tego aktora, np. po zakończeniu misji Stallone wypowiada to znane zmęczone " Mission accomplished " . Stopień trudności gry jest bardzo wysoki. Nie udało mi się na razie jej ukończyć nawet na najłatwiejszym poziomie mimo, że jest tam wtedy nieskończona ilość kontynuacji. Utknąłem na razie na pewnym checkpoincie, ale do gry wrócę, bo nawet mnie wciągnęła. Poza tym w grze przewija się oryginalny motyw muzyczny z filmu, który uważam za rewelacyjny. Gra może się podobać zwłaszcza starszemu pokoleniu graczy do których ja się zaliczam. Przypomina mi ona serię firmy Namco z psx-a czyli słynny Time Crisis. Co ciekawe dziwny jest fakt, że gra nie posiada polskich napisów. Przeglądając pliki gry są tam wyraźnie polskie katalogi. Np. katalog " Tekstury" a w nim masę innych polskich katalogów. No ale jak widać twórcy czyli Teyon nie planowali takiego wydania. Dla mnie jest to gra na mocne 6. Zagrać, skończyć i zapomnieć. Brawa dla twórców za odwagę za to , że szarpnęli się na tak archaiczny model rozgrywki. Są też elementy QTE czyli naciskanie odpowiednich klawiszy w odpowiednim czasie tak jak to było w Resident Evil 4 czy Shenmue. Młodym graczom raczej on się nie będzie podobał. Starszym fanom między innymi Time Crisis może przypaść do gustu.

7. dagamo

dagamo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ta gra byłaby bardzo fajna na kompa zebg pograć przy użyciu myszki, coś w podobie do virtual cop (chyba tak brzmiał ten tytuł). Ogólnie gra ani nie przyciąga ani nie odrzuca. Czasami lekko się zwiesza ale może to wina rgh

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalk 4

8. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Proszę was takiego crapu nie grałem od lat jak ktoś to kupił to krzyż na drogę, szkoda mi było nawet 2,50zl na to. Na temat gra jest straszna grafika wszystko trzeba robić samemu jak za czasów psx1 chować się, przeładować, szukać celownika to jakaś tragedia życiowa nie gra.

9. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    RAMBO = SZAMBO
    To moja opinia, ale może znajdą się tacy co im się spodoba, kwestia gustu...

10. SonGoku

SonGoku Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ukrywam że ostro nastawialem się na ten tytuł, w sumie dawno się tak nie rozczarowałem. Grafika na poziomie, nawet nie mam porównania żeby nie obrazić żadnego tytułu, grywalność jak dla mnie leży, naprawdę nie polecam.

Wysłane z mojego Trooper_X55 przy użyciu Tapatalka

11. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najlepsza beka na split screenie... 2 celowniki z jednej broni i karabin strzela jednocześnie w 2 różne miejsca.... niewierze w co ja gram :eagerness:

12. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Moje najgorsze wydane 120zł w życiu...

13. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    ...że ktoś kupił tego oryginał heh :D...

Gierka ogólnie słaba, a był taki potencjał...

14. jacko

jacko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Słaba gierka

Słaba gierka

15. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  16. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak to jest, jak się kupuje coś, o czym się nie ma zielonego pojęcia. Ta gra na długo przed premierą była skazana na porażkę, nikt tego nie ukrywał, ślepy by to zauważył. Gameplay'e obnażały wszystkie słabości tej gry.

Co do samej gry, rzeczywiście słaba, tylko dla zagorzałych fanów Pana Stallone.

Mechanika i grafika z poprzedniej epoki, praktycznie żadnych plusów oprócz postaci Rambo. Za plus można by było podciągnąć trudność, ale nie wynika ona z inteligencji przeciwnika, tylko z przestarzałej mechaniki i licznych błędów.

Moja ocena 1/10, ewidentny skok na kasę, brak jakiegokolwiek szacunku dla gracza. Gratuluję inteligencji temu kto to kupił, nic dziwnego, że gry są coraz płytsze, krótsze i pocięte w DLC. Dopóki ktoś kupuje taki chłam, ktoś będzie go robił.

17. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Pisałem recenzję tej gry więc chcąc nie chcąc musiałem kupić.

Tapnięte z mojej Z1

18. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Włączyłem, pograłem 30 minut wyłączyłem ... gra dość słaba ale nie najgorsza daję 3 :)
    Niedługo ją dadzą do płatków śniadaniowych ;)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum