Rapid Fire - Mod Chip Pada.

RapidFireModz

Świeżak
Świeżak
Witam,
Na poczatku chciał bym wszystkich powitać,
Otoż chciał bym się z wami podzelić ciekawą przeróbką konsoli, a tak naprawde to Pada, ktory dzieki wstawionemu chipowi potrafi zrobic wiecej niż przeciętny pad,
Za pewne wielu z was widziało juz filmiki o Rapid Fire,
Na dniach będę przerabiał swojego pada i chciał bym się z wami podzelić wrażeniami, i doswiadczeniem,
Dla ciekawych polecam Youtube i hasło "Rapid Fire xbox" sa różne wersje ale to są możliwości mojej akurat :
MODE 1 -- BLACK OPS ( RT )
MODE 2 -- BLACK OPS ( AKIMBO )
MODE 3 -- MODERN WARFARE 2 ( RT )
MODE 4 -- MODERN WARFARE 2 ( AKIMBO - DUAL TRIGGER )
MODE 5 -- CALL OF DUTY 5 ( PATCHBUSTER )
MODE 6 -- GENERAL SPEED JAMBUSTER
MODE 7 -- 2 ROUND BURST ( WORKS ON ALL COD'S )
MODE 8 -- 3 ROUND BURST ( WORKS ON ALL COD'S )
MODE 9 -- 5 ROUND BURST ( WORKS ON ALL COD'S )
MODE 10 -- AUTOAIM FOR COD CAMPAINGS, ZOMBIES , SPECIAL OPS,

Na dniach dodam zdjęcia z przeróbki,

No i tak ogólnie chciał bym usłyszeć wasze opinie na ten temat ?
Pozdrawiam

RapidFireModZ
 

mlkgmk

Banned
Przecież to zwykłe czity, tylko hardwarowe i niewykrywalne. Nie wiem czy jest sie czym chwalić mając na uwadze, że jest to nieuczciwe wobec innych graczy.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Nie bądź OSZUSTEM, jedno słowo przychodzi mi na myśl....WSTYD

...jeszcze tego nie widziałem...a ja się zastanawiałem co "oni" mają za pistolety itp:D

...za to że tego nie wiedziałem masz "przydatne":D

...a na koniec:

!!!FAK THE CHEATERS!!!
 

mlkgmk

Banned
I on ma range *****aniak, myśle, że powinien wyrwać banana ale o tym może moderacja zadecyduje:)
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
pomijając fakt, że to chamskie cheatowanie, to wniosek nasuwa mi się taki, że gość o takim nicku, z jednym jedynym postem o modyfikacji, nie oczekuje opinii o w/w, lecz reklamuje swoje usługi : ) A ranga, którą może kupić sobie każdy kto chce za jednego smsa, ma mu dodać jedynie wiarygodności
 

RapidFireModz

Świeżak
Świeżak
No widze ze ciekawe macie do tego podejscie, ale jak by nie było wiecej niż połowa uzytkowników xbox i ps3 to ma na standardzie, IMO wiekszym oszustwem są Ci co latają z Xim 3, a jest ich tez sporo.
Czytając wasze wypowiedzi nasuwa mi sie tekst piosenki :
"Ludzie nie lubią czegoś, jeśli tego nie rozumieją
Nienawidzą rzeczy, których nie mogą mieć
Ludzie się boją wszystkiego, czego nie mogą pojąć
I nienawidzą tego, co chcieli by mieć"

Chris von D. jesteś w połowie prawdy :) Nie reklamuje swoich usług ( jak narazie ) lecz zbieram opinie uzytkowników, co sądzą na ten temat, czy mają jakieś pytania? itp, Co do mojej rangi to tylko i wyłącznie moja dobra wola wsparcia forum, a nie jaka kolwiek forma dodania wiarygodności, a że jeden post hmm no zawsze musi być ten pierwszy... potem będzie drugi i trzeci... chyba nie po liczbie postów człowieka się ocenia czyż nie?
Sprzedawać na forum ich nie mam zamiaru, gdyż nawet nie jestem na terenie polski, modowie mogą to potwierdzić moim IP.
W tym temacie siedzę juz sporo czasu i dostaje non stop masowe zamowienia z roznych sklepów zagranicznych na te chipy, a że osob posiadających kod źródłowy jest niewiele zaciekawił mnie fakt iż to do PL jeszcze to nie trafiło, i tylko ten fakt mnie interesuje,

Także uwierz mi nie robi mi różnicy ten jeden chip tu czy tam,

mlkgmk. Co do tej uczciwości wobec innych graczy to mam troszke odmienne zdanie, bo jesli wbijasz na gre i jest koles z Xim3 lub modem RF i co respawn dostajesz head'a to jest dopiero frustrujące i nie fair wobec innych, on się tobą nie przejmuje, a jak chcesz grać normalnie zawsze mozna mod wyłączyć 1 przyciskiem,
Co do bannana za moj post hmmm ? Na jakiej podstawie ? To to samo musiał byś domagać się od osob co przerabiaja konsole ? przecież to tez oszustwo. I to o wiele wieksze bo kradniesz kogoś ciężką pracę,
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
ale masz go po to by w razie czego włączyć. Nieważne czy ktoś ma aimbota czy też inne mody ( nie znam się na tym), czy też w/w rapid fire, jest dla mnie cheatowaniem. Kiedy widzę że łosie jakieś cheatują, to nie włączam swojego moda, lecz wychodzę z serwera. Co do rangi, to spójrz na post mlkgmk. On i większość użytkownik uważa że taka ranga nie oznacza tylko wsparcie finansowe dla forum, lecz także zobowiązuje.
No a jak wspomniałem wcześniej, twój nick oraz ten jeden jedyny temat zdradza twoje intencje : )
Pozdrawiam

P.S. No i niestety przytoczony przez ciebie tekst piosenki nijak się ma do tego zagadnienia. Każdy wie czym to jest, każdy jak zechce może to mieć. Z naciskiem na "jak zechce"

Edit
Jak twierdzisz, założyłeś temat by poznać opinie innych ludzi, ale po ich poznamiu serwujesz fragment jakiejś piosenki, sugerując userom ciemnotę i zacofanie.
Proszę cię, nie obrażaj inteligencji co poniektórych
 

RapidFireModz

Świeżak
Świeżak
No i o to chodzi Von D, jesli ktoś "zechce" to to nabędzie, nie koniecznie u mnie z racji iz nie jestem w PL, a moje intencje zwiazane z nickiem hmm no taka nazwę nosi moj sklep i taki tez uzywam login i nie z racji intencji, a bardziej pamieci... wyobrażał byś sobie bycie zarejestrowanym na 20 różno języcznych forach i posiadanie 20 różnych loginów ? No nie zbyt prawda :) ?
Rozumiem iz tez posiadasz takowy mod ? Lecz z niego nie korzystasz tak ?
Co do piosenki moze i nie pasuje wybacz, ale po przeczytaniu tych paru postow sama mi jakoś przyszła do głowy,
Ciekawe czy te same osoby by mowiły to samo jeśli powiedział bym że wyśle im za friko tą modyfikację na moj koszt czy też by mieli takie zdanie ?
A nawet niech stracę a przekonam się, specjalnie dla mlodythc, mlkgmk no Ciebię Chris von D, mogę wysłać owego chipa za friko jesli tylko zechcecie.
Co do Aimbota to działa on tylko w kampani i zombie

No i pytanie kolejne skoro uwazacie iz owy chip jest oszustwem ( nie twierdze ze nie ) to co sądzicie o Joystickach do bijatyk lub kierownicy do gier wyscigowych, przeciez to tez pewna forma ułatwienia prawda ?
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak zrozumiałeś mój post, ale nie, ja nie posiadam tego moda, ani żadnych innych. Jakoś nie czułbym żadnej satysfakcji z takiej przewagi nad graczami.
Co do twojej oferty- moda za darmo, dzięki nie skorzystam. Po prostu go nie potrzebuję : )

No i pytanie kolejne skoro uwazacie iz owy chip jest oszustwem ( nie twierdze ze nie ) to co sądzicie o Joystickach do bijatyk lub kierownicy do gier wyscigowych, przeciez to tez pewna forma ułatwienia prawda ?
eee to już troszkę naciągane
 

RapidFireModz

Świeżak
Świeżak
bo ja wiem naciągane. owe joye do xboxa jak i ps3 maja opcje combo i chlopaki programuja sobie roznego rodzaju kombosy na 1 przycisk i tak graja... uwazasz to za uczciwe?
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zamykam temat bo nie widzę w nim żadnego sensu.

@autor: będziesz chciał to sprzedawać to zamieść ogłoszenie w giełdzie.
 

Do góry Bottom