1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

*******&Rapid Share

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez haszisz, Listopad 11, 2008.

1. haszisz

haszisz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam wszystkich. Zaczełem ściągać coś z torrentów, transfer nie jest zły, ale jak dojdize do 99.9% to kompletnie staje i rusza raz na jakiś czas a potem lipa. Wiec tak jak ściągałem np 1 giga w dzień to teraz paru mega na pare dni nie ściagnę o co tu chodzi?

Drugi problem jest z RS. Zdenerwował mnie ten ******* wiec kupiłem konto na RS. Wczoraj wszystko fajnie leci z prędkością 400kb/s a dzisiaj poza 40kb/s nie wyjdzie :( O co tu chodzi?

A no i dla jasnosci neo 6mega.
    Czy ja wysyłam dużo przez ******* - nie dałem limitu na początku to mogą mnie ścignać? Teraz dałem limit do 40kb/s to download mi do 120 potrafi skoczyć :) Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum