1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rapidfire w padzie Xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez daniel79, Czerwiec 15, 2012.

1. daniel79

daniel79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich forumowiczów

Z zamiarem kupna dodatkowego pada by pograć sobie w MW3 z kolegą, odwiedziłem najpopularniejszy serwis aukcyjny w Polsce i rozpocząłem poszukiwania...

W dziale pady natrafiłem na coś takiego:
    -RapidFire- mod pada XBOX 360 Modern Warfare itd (2421147007) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Moje pytanie jest następujące:

Korzystał czy korzysta ktoś z czegoś takiego? Jakieś opinie na ten temat? Faktycznie to działa tak jak piszą?
    Zaciekawiło mnie to i się zastanawiam czy nie zaryzykować kupna, jednak jakaś opinia by się przydała :)

Jeżeli ktoś może coś napisać w tym temacie to będę bardzo wdzięczny za opinie.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    Nie poolecam z kilku przyczyn:

1.Gry jak MW3,BO,MW2 mają pewne zabezpieczenia przed Rapid Fire Modami(jeśli strzelasz za szybko w ogóle żaden pocisk Ci nie wyleci=dead)
    2.Jeśli ogarniesz jakąś broń bez takich zabezpieczeń jak np. RSASS i P99, ktoś zawsze może Cię zraportować (podobno za rapidfire mody banują z gry)
    3.Ćwicz paluszki ;3

4. daniel79

daniel79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, zapytam sprzedawcę co do praktycznego zastosowania, ale z tego co widziałem na filmikach na Youtube to pociski wylatują :)
    Co do ćwiczenia paluszków - lekkie problemy ze stawami, z szybkim naciskaniem byłby problem :)
    Chodzi mi o szybkie strzelanie z MK14 - nie interesuje mnie RSASS itp.

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź

Więc otrzymałem odpowiedź na zapytanie czy nie ma problemów ze strzelaniem i jak to wygląda jeżeli chodzi o grę na XBL, otrzymałem odpowiedź:

"Zamontowanie układu sprzedawanego przez nas jest nie do wykrycia przez Xbox Live!. Przetestowaliśmy układ przed wprowadzeniem do sprzedaży - około 10h gry online w Modern Warfare 3 i około godziny w Battlefield 3 (tester preferował Modern Warfare) - żadnych problemów. Nie spotkaliśmy się nigdy z wyrzuceniem z gry czy banem, również przeglądając polskie i zagraniczne fora poświęcone temu tematowi nie znaleźliśmy żadnej wzmianki na temat zbanowania kogokolwiek używającego RapidFire"

Chyba zaryzykuję kupno, dogadałem się na 65pln za przeróbkę na gotowo i odsyłkę pada :)

5. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Kampiace hamburgery idzie jeszcze jakos wytrzymac ale jak taki syf wchodzi to chyba odpuszcze sobie Live na mw3.

6. daniel79

daniel79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odpuść od razu wszystkie strzelanki, bo do nie jest mod tylko do MW3, ale do wszystkich FPP :)

7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Podobno działa.
    Podaj swój GT to od razu będe wiedział kogo raportować na XBL :)

8. daniel79

daniel79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A proszę bardzo: COD ProCamper

Od razu możesz dodać do unikanych a z raportowaniem poczekaj sądzę nie wcześniej niż do czwartku... Wcześniej nie będę miał przerobionego pada...

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sam tak robię, unikam takich cwaniaczków co oszukują w grze multi. Zwykle beztalencia

10. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    "Only loosers uses this shit, disapointed how microsoft allow this crap" komentarz pod filmikiem z aukcji ;) Myślę ,że wszyscy rozumieją nie trzeba tłumaczyć. Po co ci ten pad dodatek ? Jesteś słaby ?

11. daniel79

daniel79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie po to podałem GT żeby każdy kto nie chce grać z oszustami wiedział że oszukuję i mógł dodać do unikanych... Ot, taka uczciwość oszusta

12. KozaEpicPL

KozaEpicPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Shit. A nie pad/usprawnienie ja polecam wyćwiczyć paluszki i idzie lepiej niż z rapidfire :calm: 5-9 godz. u mnie wystarczyło.

13. daniel79

daniel79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego, używam tylko i wyłacznie Type95 jak do tej pory, mam k/d ratio jakieś 1.8 i średnia seriia zabić 8-10szt, 95% meczy 1 miejsce po prostu chcę trochę pograć MK14 a nie chce mi się tłuc trygera...

14. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nazwa mówi sama za siebie, trzeba być ładnie cienkim żeby korzystać z ulepszaczy, jeszcze jakieś wallhacki sobie pościągaj żeby być jak najlepszym, my, zwykli gracze staramy sobie radzić bez żadnych rapidfire itd ale jak chcesz to się umówimy to Ci postoję jako free Frag żebyś mógł nabić sobie kilka lvli albo może nawet prestige'a jeśłi zechcesz poczuć się naprawdę wyróżniony.

15. daniel79

daniel79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, na poprzednim koncie mam 14 prestiż ale jakoś już nikt nie chce ze mną grać, wszyscy młóckę dostawali (w DM miałem w szczytowym momencie miejsce 995 w rankingu światowym) - przeczytaj mojego poprzedniego posta, właśnie podniosłem k/d do 1.9, jak chcesz to możemy zagrać, gram tylko i wyłącznie w DM , pod żadnym pozorem nie drużynowy. Także kolego sympatyczny jak widzisz (a może chcesz się przekonać osobiście to zapraszam) , to gram dobrze i jak pisałem po prostu nie chce mi się trygerem klepać przy MK14.
    Obejrzyj sobie moje staty, zapraszam - jak chcesz dowodu że to moje konto to napisz jaki mam sobie ustawić clan tag, na dowód przestawię specjalnie dla Ciebie.

16. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to skoro grasz tak dobrze to po co chcesz sie bawic w takie glupoty? komu chcesz cos udowodnic bo glupie tlumaczenie ze nie chcesz walic w trigger to jest smieszne

17. daniel79

daniel79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po prostu dla jaj a czasem żeby kogoś podenerwować np. serią z colta w 0,3sek :D Poza tym chcę mieć coś co ma 1% albo mniej użytkowników...

Takie wytłumaczenie może być??

18. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    może być. w końcu tylko cieniasy muszą się tłumaczyć a Twoje gadanie jest po prostu śmieszne.

19. daniel79

daniel79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Padło pytanie, czy jestem "cienki", więc odpowiedziałem, nie mam zamiaru niczego nikomu udowadniać, a dyskusja zjechała na zupełnie inny tor niż pierwotne założenie, także ucinam dyskusje w temacie moralności, tego czy jestem dobrym graczem czy nie itp, jeżeli ktoś chce się podzielić opinią i użytkuje RapidFire zapraszam do pisania, w innych tematach nie będę już po prostu odpowiadał...

20. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam temat.

Wczytywanie...

Poleć forum