1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rapidshare Premium - 30 dni - bez SL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sheepfucker, Czerwiec 1, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Typ konta: Premium

Ważność konta: 30 dni

Konto jest generowane z punktów

Konto posiada blokadę Security Lock: nie (po otrzymaniu danych do konta ustawiasz swój e-mail oraz hasło - konto należy wyłącznie do Ciebie)

Ilość: 3 (stan na 31 maj )

Cena: 15 zł/sztuka

Sposób płatności: przelew na konto , lub paypal

Kontakt: joimbo@wp.pl lub GG:7854481

_PS : do moderatora , który bez sensu usunął moje wcześniejsze ogłoszenie : czytaj najpierw potem usuwaj !

_

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/[sprzedam]-rapidshare-premium-30-dni-bez-blokady-52726.html

temat istnieje ,co najwyżej ktoś, (czytaj ja:) )usunął ''upy''
    gdyż ich tam było 3 strony.
    Przyznam ,ze przez przypadek usunąłem również dzisiejszy ''up''
    i temat poprostu ''pokrył kurz'' i spadł na 10 stronę giełdy:))
    Aby sprawiedliwości stało sie zadość,ten temat laduje w koszu a w tamtym daj sobie ''up''
    Nie posądzaj kogoś ,ze ci temat skasował skoro,jest.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum