1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rapidshare Premium

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rooob3, Wrzesień 23, 2010.

1. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    //HoFi:5.Zakaz rozsyłania linków referencyjnych do różnych gier i serwisów, w tym także zaproszeń. (lockerz, menelgame, bitefight i inne, podobne). Jeśli chcesz zaproszenie na lockerz, to kieruj się do przyklejonego tematu o zaproszeniach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    haha co ludzie zrobią za 10 zł i to na upadającym rapidshare. tam juz nikt nic nie wrzuca.

4. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    hehe jak mi premke potrzeba to place 1 zl na 12h i mam 4 gry ktorych nigdzie nie ma i sa naprawdę stare
    a poza tym wszystko masz na megauplaod i piratebay z nowosci

5. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Robię to z nudów.. chciałem tylko sprawdzić czy to działa na tej stronie..
    a akurat z rapidshare bo mam jeszcze kilka plików do sciagniecia a mam problem z przerywanym sciaganiem... raz leci po 800 kb/s a raz po 50 kb/s i stoi przez 10 sekund...

Wczytywanie...

Poleć forum