1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rapidshare

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DeadFish, Wrzesień 28, 2010.

1. DeadFish

DeadFish Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy mi się wydaje, czy od wczoraj są jakieś problemy z rapidshare? Nie działa mi dosłownie żaden link, a sprawdzałem ich bardzo dużo. Wyświetla się tylko strona logowania / uploadowania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pabis

Pabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz
    tez tak mam ale nie wiadomo czym to jest spowodowane moze ktos wie i sie wypowie ?

4. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
  5. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Ja też mam problem. Powoli wkurza mnie rapidshare, przerzucam się na inny serwer.

6. Affelay

Affelay Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Edinburgh / BZ
  7. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    polecam megaupload i piratebay wczoraj wieczorm jeszcze sciagla z rs filmy i szlo normalnie

8. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Wszystkie moje pliki z konta premium zostały skasowane sami sobie grób kopia po tym myku ludzie całkowicie zrezygnują z ich usług .

9. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    ja juz oddawna s*ram na RS ..spieprzyli calklowicie sprawe nikt prawie nie wrzuca na RS i z premium nieraz były problemy, nie liczą punktów itd a pozatym na RS konta hackuja... przesiadłem się na HF wszystko ładnie nie ma żadnych problemow z premium itd
    Teraz jak już skasowali wszystko to wątpię żeby coś ludzie uplodowali na RS..jak wcześniej nic nie uplodowali to tym bardziej teraz ..RS UPADŁ

10. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Dear users,

We would like to inform you that on Monday, September 27, 2010 rapidshare.com might be unavailable for a few minutes as we will carry out some updates of the site. Thank you for your understanding.

Your RapidShare team

^^ proszę...

11. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    rapidshare mam jeszcze tylko dlatego ze sprzedawca kret mi daje nowe konta jak padnie stare. wczoraj po chyba 2 miechach mi padło konto"no traffic left" no i napisałem i dał mi nowe:D

to tak poza tematem.
    a na temat:

to co rs czeka kazdą stronke tego typu. rs zyskał na sile wiec mu ukręcili łeb narzucajac na rs obowiązek kasowania chronionych autorsko rzeczy. i sie skonczył. tosamo czeka inne tego typu bajery.

CIEKAWOSTKA:

wyczytałem dzis w rzeczpospolitej(gazeta), że w unii pewne lobby(wydawcy artysci itp) chcą przepchnąc ustawe ktora zaostrzy kary za piractwo w internecie. chcą czegoś jak we francj, tzn: nawet odciecie internetu osobie ktora wymienia pliki w internecie.

12. Ymir

Ymir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazłem sposób na te niedziałające linki. Trochę dziwny, ale działa.

Wystarczy przekopiować link na pasek adresu i kliknąć enter. Po jakimś trzykrotnym powtórzeniu czynności plik się ściąga bez żadnego czekania. Po prostu pojawia się manager pobierania.

13. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Zaznacz opcję direct download w ustawieniach.

14. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    tylko Megaupload.

Nikt juz nie wrzuca na RS, zresztą kasowanie linków to wytyczna z wyższych czynników tak zwanego prawa. Jeśli się jest popularnym trzeba mieć na uwadze ze ktoś Cię zje.

15. DeadFish

DeadFish Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale ****, porobili jakieś zmiany i teraz jest niekompatybilne z IDM którego używałem.

Wczytywanie...

Poleć forum