1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rapidteam.net-coś nie tak?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez x_kamil, Kwiecień 9, 2010.

1. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, mam pytanko czy ktoś orientuje się czemu nie działa rapidteam.net ?, to już kawal czasu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    mi tez nie działa a szkoda wielka

4. Xander12

Xander12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Z piekła rodem..
    No mi tak samo... juz sie zdazyłem z tym pogodzic ;// Bylem uzytkownikiem RT w cholere czasu a tu nagle bez ostrzezenia zamkneli.. pewnie postraszyli chlopakow i lipa. Podobnie było z CtackersTeam.. no niestety [*][*] ale sa inne rownie dobre stronki ;]
    pozdrawiam!

5. Mane

Mane Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jakie na przykład?

6. Blackburn

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    Kod:
    ***********.pl

7. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    Kod:
     darkwarez.pl 
    ja zasysam stąd ;d

8. Blackburn

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    ale darkwarez to same upy na serwery płatne .
    Rapidteam upał tylko na darmowe serwery

9. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Czytałem na googlach, że chyba w zeszłym roku czy tam kiedyś też było tak że nie było rapid team około 2 tygodni a potem wrócili, więc może jeszcze się pojawi :) Trzeba być odbrej myśli bo naprawdę fajna stronka :D

10. Xander12

Xander12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Z piekła rodem..
    Ta.. moze jakies maksymalnie 40% bylo na darmowkach. Panowie czas najwyzszy zainwestowac w RS i cieszyc sie transferem..to sie naprawde oplaca..

Zgadza sie, było tak ze RT byl offline ale wtedy bylo to ogloszone ze tak bedzie a Ci co nie wiedzieli o tym to nadzwyczajnie sie nie interesowali samą strona i podawanymi info tylko linkami do downloadu. Zainteresowanie wzrosło jak wylączyli strone i był bunt oczywiscie ze administracja nie poinformowala o tym. Tak to juz jest. A co sie teraz stało to chyba Adminy tylko wiedzą..

Co do stronek to exsite.pl (the best), yhu.pl , precyl.pl, prezone.pl , gram24.pl, bigserwer.org, x360sos.com, fuzja.com, darkwarez.pl.
    To są moje stronki. Ale najlepsza jest exsite (jesli chodzi o gierki na X'a). Gry sa wrzucane tam wczesniej niz mialo to miejsce na RT, tylko ze niestety mało darmowych serwerow..ale tak juz jest wszędzie. Zawsze mozna ręcznie szukac na przeklej.pl ;] to tez działa. Tak wiec Koledzy moi mili.. RapidShare, RapidShare, RapidShare i jeszcze raz RapidShare. Mi tez bylo ciezko na poczatku wydac kase ale nabrałem motywacji i zapłaciłem za poł roku odrazu i naprawde JEST TO OPŁACALNE i to BARDZO.

pozdrawiam i duzego transferu zycze!!

Poleć forum