1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

.rar a .iso

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez browar.yo, Listopad 15, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. browar.yo

browar.yo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Witam. Mam taki mały problem.. a raczej duży. Ściągnąłem ostatnio grę DB i po rozpakowaniu pojawił się plik .dvd oraz zamiast .iso pojawił się spakowany .rar .Próbowałem rozpakować tego rara ale po rozpakowaniu pojawiły się 3 foldery (video, audio i coś jeszcze) i ważyło to tylko 85 MB zamiast 7,5 GB?! Kumpel ściągał też tą grę i jemu wszystko normalnie się pojawiło.. prawdopodobnie brakuje mi jakiegoś programu ale nie mam pojęcia jakiego.. jakby ktoś mógł mi pomóc byłoby miło;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    To był plik iso ale domyślnym programem na jego odpalanie ustawił się winrar do dla tego to normalny obraz iso!!

4. browar.yo

browar.yo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    No tylko jak ustawiłem domyślny program na daemon (który odtwarza .iso) to nic się nie zmieniło.. no ale spróbuje nagrać i zobaczymy co się stanie..

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum