1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rare ma coś w zanadrzu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Czerwiec 30, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    are, developer, który w czasach N64 odpowiedzialny był za same hiciory jak GoldenEye czy też Banjo-Kazooie w tej chwili wydaje się być w lekkim dołku. Major Nelson twierdzi, że developer przygotowuje coś dla nas, coś dużego.

Przynajmniej mam nadzieje, że to będzie coś dużego, bo ostatnim razem Rare odwaliło licznik na stronie, który odliczał do E3. Kiedy wszyscy byli podekscytowani, że szykuje nam się nowa część Banjo-Kazooie, Conkera, Starfoxa, Perfect Dark czy jeszcze czegoś innego, okazało się, że developer zaszalał i pokazał…Kinect Sports. Nie trzeba mówić, że wszyscy się zawiedli na tym ogłoszeniu, ale Major Nelson na pytanie: czy Rare szykuje dla nas coś jeszcze w nadchodzących miesiącach? – odpowiedział:

Oczywiście.

No to fajnie. To ja poproszę nową część jednej z gier wymienionych powyżej (oprócz Kinect Sports).

Rare ma coś w zanadrzu - NEOGO.pl - Serwis magazynu konsolowego NEO PLUS

2. Lotnik421 Xbox One

3. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja czekam na killer instinct.

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Jeśli będzie to gra warta uwagi, to oczywiście zagram. Nie mam zamiaru brać się za coś słabego.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum