1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ratunku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SEBA6210, Listopad 11, 2013.

1. SEBA6210

SEBA6210 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich na forum!!!
    Mam takie pytanie dlaczego nie mogę stworzyć konta na xboxie miałem konto i coś mi je zjadło i nie mogę stworzyć nowego. A do tego nie mogę połączyć się z usługą xbox live wychodzi błąd 80070570. Proszę o rade.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. SEBA6210

SEBA6210 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odp. Ale co to znaczy czy mam oddać sprzęt do naprawy?

5. Masstah

Masstah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    FZ

Napisz jak masz podłaczonego ixa do neta przez router czy Lan, i gdzie próbujesz stworzyć konto z poziomu konsoli czy PC, musisz udostępnic połaczenie internetu na kompie i powyłaczać zapory systemu, napisz też jaki masz Windows, wtedy bedzie można jakos pomóc

Wczytywanie...

Poleć forum