1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Raty w media markt

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Peyotl, Sierpień 25, 2009.

1. Peyotl

Peyotl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam,

Wiem że na forum są już takie tematy, ale są one z reguły dość przestażałe.

A moje pytanie brzmi, czy ktoś z Was brał x'a na raty w media?? Wczoraj odwiedziłem euro agd żeby zakupić sobie xboxa, i za 30 rat 0%, naliczyli mi bonusowe 600 złotych do spłaty.

Wyglądało to tak że wziąłem sobie xboxa z przedłużeniem gwarancji i dodatkowego pada. Za całość wyszło mi 1500 z groszami a do spłaty wyszło mi 2100. Więc jak się łatwo domyślić podziękowałem i wróciłem do domu niestety bez konsoli.

Pytanie brzmi ile ewentualnie będę musiał dopłacić do x'a w media markcie. Bo jak na moje płacenie 30% w bonusie za nic, mija się kompletnie z celem.

Z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A powiedzieli za co ten bonus? Za ubezpieczenie? Jeżeli tak to jest ono nieobowiązkowe ;) Nie daj się zbyć jak coś i czytaj dokładnie umowę kredytową/ratalną... Tam nic nie ma o tym ubezpieczeniu

Ja brałem na raty w MM, Saturnie i Euro i wszędzie miałem prawdziwe 0%. Jak próbowali mi wcisnąć ubezpieczenie to spytałem się, gdzie jest tak powiedziane, że muszę i się oczywiście okazywało że jest to dobrowolne...

P.S. ja brałem w MM X'a na 20rat0% i mam raty 34zł miesięcznie... zostało jeszcze trochę do końca ale spłacę we wrześniu już całość ;) Wcześniej musiałem TV spłacić :p Ale TV to na raty u rodziców :D Też 0% :D

4. Peyotl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dokładnie za ubezpieczenie, sie tylko zdenerwować bardzo można z tego co widzę. Brać od ludzi 600 złotych za nic robiąc ich w konia. Bym szybciej zapytał to już bym sobie grał na x'ie a tak to lipa.

5. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W euro agd przy ratach 30x0% musisz wyraznie powiedziec na początku rozmowy ze nie interesuje Cie dodatkowe ubezpieczenie np od utraty pracy itp itd tylko zyczysz sobie prawdziwe 30x0% bez doliczania ZADNYCH kosztów dodatkowych. Po dwukrotym powtorzeniu sprzedawca zrozumie ze nie zarobi na dodatkowych prowizjach za ubezpieczenie i sprzeda Ci za prawdziwe 30x0 :) Pzdr

6. Peyotl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No tak, tylko drugi raz jechać w to samo miejsce i z siebie debila robić trochę głupio :D

7. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To właśnie z nich zrobisz debili i jeszcze możesz zrobić im awanturę, że nie poinformowali Cię, że jest to nieobowiązkowe ;) Wtedy możesz wezwać kierownika i próbować jeszcze coś utargować :D Podaj kilka argumentów jak:

- muszę jeździć dwa razy a to mnie kosztuje i jest daleko
    - nikt mnie nie poinformował o tym, że nie trzeba i wprowadzano w błąd
    - na siłę mi próbowano doliczyć koszty dodatkowe
    - reklama mówi swoje a Wy swoje
    - ile ja nerwów miałem
    - itp itp ;)

8. Peyotl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To też jest dobra myśl ;)

9. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jesli rata Ci pasuje to jedz smialo (to oni chcieli Cie naciągnąć), w media jest chyba 20x0% w tej chwili... P.S. Nie radze przedluzac dodatkowo gwarancji, to jest zwykle ubezpiecznie w Warcie, i realizowane przez Wartę a nie przez microsoft, wiec mogą się łatwo wymigać z naprawy/wymiany.

10. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dobrze znać swoje prawa i ich obowiązki ;) Bądź twardy a jeszcze na tym zyskasz ;) Powiedz, że znajomy prawnik (albo ktoś inny kto zrobi na nich wrażenie) powiedział Ci, że nie jest to obowiązkowe i dopiero teraz wiesz na czym stoisz

11. Peyotl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a to też ciekawe, w ogóle próbowali mi wcisnąć gwarancje również na uszkodzenia mechaniczne np. zalanie lub obicie itd. i za to sobie chcieli policzyć 300 złotych dodatkowe.

12. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Masz kolejny argument ;) Najlepiej jakby był ten sam pracownik co to próbował zrobić. A jeżeli nie chcesz jego wkopywać to powiedz, że tak było i już... Naprawdę jak im tam zaczniesz rzucać konstruktywnymi argumentami to duużo zyskasz

13. Peyotl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Szkoda gadać, cwaniaki jedni, ciekawe ilu ludzi udało im się w ten sposób naciągnąć, podejżewam że sporo.

14. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Na pewno sporo. Dlatego jak już powiedziałem, dobrze znać swoje prawa przy ratach, przy kupowaniu przez internet itp...

15. Peyotl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No nic zobaczymy co da się zrobić bo niestety raty nie będą na mnie tylko na mamę, bo ja studiuję i rat bym nie dostał.
    Myślę że jednak wybiorę się jeszcze najpierw do Media, bo po tym jak zostałem potraktowany w euro to raczej nie chce mieć z nimi nic do czynienia.

16. Robert de Clair

Robert de Clair Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lej na to jak bylo w Euro RTV po prostu kup tam gdzie korzystniej. To nie restauracja, ze jak zbesztasz kelnera to Ci nasika do kompotu.
    Jakbym mial się po takich akcjach "zrażać" do każdego sklepu to jeździłbym po sprzęt do Białegostoku ;) (bez urazy dla mieszkańców, użyłem tego miasta bo jest jednym z najdalej położonych ode miejsca w którym mieszkam) ;)

To nie Twoja wina tylko Ich :) a podczas brania na raty oswiadcz im ze NIE znaczy NIE :D

17. Peyotl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tak tylko ja mam wiele opcji, MM, saturn, avans, domar. Jestem z bydgoszczy i u nas jest tego dość sporo.

18. ramsonX360

ramsonX360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Witam,

sory że podpinam się pod temat ale interesuje mnie na dzień dzisiejszy cena Xbox 360 w Media Markt...

Interesuje mnie tylko Elite czarna lub czerwona.

19. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    190
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Ciężko zadzwoić i się zapytać? Ceny w MM są różne w różnych miastach.

20. Peyotl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dokładnie ceny w każdym Media Markcie są różne, a na ich stronie wybierasz miasto które Cie interesuje i masz konkretne numery, możesz nawet od razu na konsole zadzwonić. Nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem.

21. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Ja gdy chciałem wziąć Xboxa i TV w MM na raty bez ubezpieczenia to odmówili,mimo spłat innych rat przed terminami. Wziąłem pożyczkę w Lukasie i kupiłem za gotówkę.

Wczytywanie...

Poleć forum