1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Raven od interfejsu, Sledgehammer od fabuły... czyli kto co robi przy MW3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Lipiec 22, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Wkład Raven i Sledgehammer Games w tworzenie Modern Warfare 3 był zbawienny - podkreślił Robert Bowling z Infinity Ward. Trzy studia, które tworzą grę, jak się okazuje, nie pracują nad trzema odrębnymi elementami oddzielnie, ale współpracują ze sobą - jako jedna, duża ekpia wykonująca wspólnie określone zadania. "Nigdy nie było sytuacji 'to jest nasze, to jest wasze, nie ruszaj tego, nie ruszaj tamtego'. Wszystko jest ustalane wspólnie przez wykazywanie mocnych stron i słabości" - powiedział Bowling.

Raven pomaga, podobnie jak w Black Ops, przy tworzeniu interfejsu użytkownika oraz pracach inżynierskich. Sledgehammer, które ma zupełnie inną przeszłość niż pozostałe 2 studia, ma wpływ na fabułę, sposób opowiadania i to jak cały zespół wykonuje prace. Bowling podkreślił, że wkład i świeże spojrzenie Sledgehammer jest nieocenione dla całego projektu.

źródło : Raven od interfejsu, Sledgehammer od fabuły... czyli kto co robi przy MW3 - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie wiem czemu, ale do Sledgehammer Games i Raven nie mam takiego zaufania jak do samego IW. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Raven powinien za wszystko odpowiadać. Ich Singularity było genialne. Infinity Ward i Sledgehammer nie powinni się nawet dotykać do tego.

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    IW pokazało IMO jak skopać serię wypuszczając IMO najgorszego Coda - MW2.

Raven'i zrobili kozak gierki - Heretic (90% ludzi pewnie nie zna), Quake 4 czy Soldier of Fortune ;)

A z tego że każdy robi co innego raczej nie wyniknie nic dobrego.

@Down

Cod 1 > Cod Black Ops > Cod World at War > Cod 4 MW > Cod MW 2

I mówię tu o singlu. Multi nie tykam, bo ta gra nie ma trybu multi tylko tryb burdel pod tą nazwą ukryty...

6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    @up - Jeśli dla Ciebie najgorszy CoD to MW2 to ciekawe na której pozycji u Ciebie jest BO ;]

a co do Soldier of Fortune - pamiętam ile godzin przy tym przesiedziałem - kozak giera ;p

edit: aha, ja myślałem że pod względem multi ;p

7. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Ja bym chciał aby CoD powrócił do korzeniu czyli do czasów 2 wojny światowej . A co do studia Raven mam mieszane uczucia mają kilka udanych produkcji ale tez mają na kącie kilka średniaków .

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Kompania braci będzie wychodzić, w sumie to mi tez brakuje jakiejś gry w II wojnie światowej, niby temat się przeżarł ale trochę przerwy było i znów bym sobie zagrał.

9. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    No i bardzo dobrze. Dla mnie interfejs użytkownika w każdym (no prawie każdym, poza trzecią częscią) CoDzie był świetny. Reszta wyjdzie w praniu. To może ja ułożę części Call of Duty pod względem multika (oczywiście jest to moje zdanie):
    CoD 2 > CoD 1/UO > CoD 4 > CoD MW2/BO > CoD 3

10. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    A ja ułoże pod względem grafiki
    MW2=MW1=Black Ops=Cod 2<Cod1
    Durne, niech dadzą jeszcze multi Dice, grafike Crytekowi i niech każde studio robi osobną cześć gry bez żadnego kontaktu. Wyjdzie taki frankenstein...

11. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Nie kupię tej gry. Przeżarło się, a gameplaye też nie nastrajają optymistycznie.

12. Helid

Helid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiele osób się ze mną może nie zgodzić ale wg mnie mw2 to najlepszy z codów.
    Gdyby nie było tylu kamperów i killstreaków to mógłbym grać bez końca heh (i zamiast następnego coda to dlc z > 10 mapami).

13. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Oby klimat w singlu był taki, jakim dysponował CoD 4 / CoD MW2.
    BTW ten "Survival" powinni wywalić bo to jest TOTAL SHIT (z tego wynika, patrząc na gameplay). Trochę porządnych Spec Opsów i byłoby super.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum