1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rayman 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gumolgt, Czerwiec 27, 2011.

1. gumolgt

gumolgt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem posiadaczem Xboxa 360 [nieprzerobiony]. Ostatnio kupiłem okazyjnie grę Rayman 3 na starsze wersje konsoli. Pomimo tego, że X360 ma kompatybilność wsteczną, okazało się, że nie dotyczy to wszystkich gier, w tym tej. Nie chciałbym, aby okazało się, że to pieniądze wyrzucone w błoto, a poza tym naprawdę mam ochotę pograć w Raymana. Czy ma ktoś info o aktualizacji Raymana, albo chociaż jakimś emulatorze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po pierwsze, musisz mieć dysk w konsoli.
    Po drugie, tak jak napisałeś, tak gra nie jest kompatybilna z XBOX 360 (tu spis List of Xbox games compatible with Xbox 360 - Wikipedia, the free encyclopedia).

Nie ma żadnego emulatora, do gier nie kompatybilnych.

Wczytywanie...

Poleć forum