1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rayman Legends po uwolnieniu 700 Małaków...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez marlowe27, Październik 22, 2013.

1. marlowe27

marlowe27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Uwolniłem wszystkich 700 małaków, myślałem że odblokuje tym samym ostatni obraz, ale niestety, nie mogę do niego wskoczyć, mam RGH czy to tego wina?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Nie, to nie wina RGH
    Widocznie jeszcze czegoś nie odblokaowales, proste...

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

4. marlowe27

marlowe27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    zebrałem wszystkie obrazy, mam nad każdym z nich puchar. Ostatni obraz jest z mapami muzycznymi i na samym ich końcu jest nieco mniejszy obraz, zasłonięty łańcuchami, do odpięcia po uwolnieniu 700 małaków. Zrbobiłem to wczoraj (wszystkie zebrałem) i łańcuch z tego obrazu pękł ale i tak tam nie mozna wyjść. Zresztą jak uwalniałem ostatniego małaka to miałem info że ukończyłem grę i jedyne co mi pozostało to "wyzwania". A do tych wyzwań wejść nie mozna bo mam info, że trzeba być połączonym XBOX Live

5. drogba

drogba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam dokładnie to samo, uwolniłem wczoraj wszystkie małaki, czyli 700/700 i obraz się odsłonił ale nie mozna do niego wejść.... :(
    Mam jednak inne pytanie, tak jak pisałem, przeszedłem calutka gre i uzbierałem 500.000 lumów a wciąż mam zablokowane dwie postacie, które odsłaniaja sie po przekroczeniu 1.000.000 !!! Czyli co żeby je odsłonic muszę przejść grę jeszcze raz?? bez sensu...

Wczytywanie...

Poleć forum