1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rayman Legends potwierdzony! Jest pierwszy trailer

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 27, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    To już pewne: nowa gra z Raymanem w roli głównej nosi podtytuł Legends. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun, który zdradza, że gra pojawi się również na Wii U.

Ubisoft nieprzypadkowo zarejestrował dwie domeny internetowe związane z tym tytułem. Rayman Legends - właśnie tak nazywa się nowa gra o sympatycznym bohaterze pozbawionym połączeń pomiędzy poszczególnymi częściami ciała. Pojawił się już nawet pierwszy zwiastun, który udowadnia, że nowy Rayman faktycznie będzie ociekał klimatem smoków, zamków, wampirów i innych... legend.

Styl graficzny Rayman Legends jest po prostu genialny - nie mogę się doczekać aż zobaczę to na ekranie. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że gra będzie dostępna również w wersji na Wii U i zrobi użytek z dotykowego kontrolera konsoli. W ten sposób zatarta zostanie granica oddzielająca grową fikcję od rzeczywistości.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. kurczak80

kurczak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubawka
    Nie mogę się doczekać po świetnym origins brakuje mi znowu jakiegoś platformera :)

4. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ciekawi mnie czy wersja na wii u będzie dużo się różnić, bo nie chciał bym bardzo okrojonej gry.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Filmik zablokowany. Ode mnie, jeżeli Rayman nadal będzie 2D to mamy najlepszą platformówkę :) 3D jakoś mi nie podeszło w tej grze..

6. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Będzie 2D trzeba było poszukać filmik, wrzucam jeszcze raz bo tamten jak widać nie działa.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  7. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    po wątku z assasinem wyczówam że assassin 3 będzie też na wii U

8. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Gry 2d jakoś mi nie podchodzą jedynie Limbo mi się podoba co do raymana to najlepszą częścią według mnie jest The Great Escape w 3d a ta część taka sobie zagram z sentymentu

Wczytywanie...

Poleć forum