1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rayman Legends Xbox One

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Krakoos, Grudzień 10, 2015.

1. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon

Chciałbym napisać kilka słów (a znając mnie na kilku się niestety nie skończy) o grze Rayman Legends, która ostatnio święci olbrzymie triumfy u mnie w domu, a jakiś czas temu była za darmo do pobrania dla posiadaczy GOLDa. Pewnie wielu z Was ograło tę pozycję lata świetlne temu, ale dla mnie było to pierwsze spotkanie z Raymanem.
    Jest to platformowa kontynuacja przygód tytułowego bohatera w dwuwymiarowym świecie. Gra jest przebogata w zawartość, ilość poziomów jest oszałamiająca i ukończenie wszystkich gwarantuje mnóstwo zabawy. W Legends dodatkowo można odblokować wszystkie poziomy z wcześniejszego Origins.
    Rayman Legends wygląda prześlicznie. Każdy świat jest wyjątkowy, a i zawarte w nich poziomy są urozmaicone i unikalne. Jedne zapierają dech ferią barw, inne są bardziej stonowane, gdy poruszamy się w cieniu lub całkowitych ciemnościach. Przepiękne tło dopełnia graficzną doskonałość.
    W całej grze oprócz etapów można odblokować wiele różnych postaci, w które możemy się wcielić. Jest wiele wersji samego Raymana, ale mamy też jego przyjaciół - Globoxy, Małaki, czy uratowane księżniczki.
    W każdym poziomie jest sporo przedmiotów do odszukania, czy postaci do uratowania i raczej nie ma szans by przy pierwszym podejściu wszystko odkryć.
    W każdym świecie ostatni etap jest muzyczny, którego przejściu towarzyszy skoczna muzyka. Moja młodsza córka je uwielbia i każdy z nich był na tapecie setki razu. Pewnie mógłbym niektóre z nich przejść z zamknietymi oczami. Generalnie oprawa muzyczna nie ustępuje graficznej i współgra z sytuacją na ekranie. Dla najbardziej wytrwałych jest też wisienka na torcie, gdyż można odblokować muzyczne etapy w architekturze 8 bitowej. Są one sporym wyzwaniem.

Całoć dopełniają bardzo trudne pojedynki z bossami na zakończenie każdego ze światów.

Oprócz standardowych poziomów można odblokować tzw. “najazdy”, etapy na czas, które potrafią być prawdziwym wyzwaniem. Mało tego, Ubisoft udostępnia 2 tygodniowe i 2 codzienne wyzwania, w których możemy porówanać nasze umiejętności z graczami na całym Świecie. Daje to nieskończoną wręcz rozrywkę.
    Jeśli ktoś szuka gier w kooperacji, to Rayman Legends sprawdza się wyśmienicie. Ilość postaci ogranicza liczba padów podpiętych do konsoli (maksymalnie 4).

Gra jest w pełni spolszczona, oczywiście języka mówionego tutaj nie ma, ale napisy w 100% są przetłumaczone.

Z pewnością wrzucę kilka filmików z tej gry, bo czasami patrząc jak moje dziewczyny grają, ręce się same składają do oklasków.

Wydaje mi się, że nadeszła moda na staromodne dwuwymiarowe platformówki, gdyż sporo ich pojawia sie ostatnio, jednakże Rayman Legends jest prawdziwą perłą. Z pewnością jest to najlepsza platformówka z jaką się zetknąłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. majsterxx

majsterxx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Uważam tak samo, jednak przeszedłem na PC z padami od xboxa (konwerter microsoft chyba tak sie to nazywa). Przeszliśmy ze znajomą dwa razy gre na 100%. Mało tego ktoś zobaczy u mnie raymana to nie moze odejść. Najlepsza gra jaką widziałem, teraz na x360 mozna niestety tylko w demo pograć, na szczęscie mam kupione na uplay. Zgadzam sie z Tobą w 100%

/Majster :)

Tapnięte na LG L5 II

4. piratella

piratella Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie zamówiłem ja 2 dni temu, mam nadzieje na fajną zabawe :)

5. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Gra jest świetna :)

piratella lubi to.
  6. majsterxx

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Polecam :)

7. zawiejos

zawiejos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Raymana przeszedłem 3 razy w coopie z dzieciakiem, po razie na x360, wii u i xbox one :) Za każdym razem była dobra zabawa.

8. Kozubek1945

Kozubek1945 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ta gra moze doprowadzic do obledy jesli chcemy wszystko zebrac... Ale polecam bardzo

9. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Pytanie do tych, co przeszli grę w 100%, wliczacie w to wszystkie najazdy, 700 małaków uratowanych, wszystkie postacie odblokowane, 1mln kasy? Nam się udało wczoraj dokonać niemożliwego i dopiąć wszystko. 2 najtrudniejsze najazd zrobiłem z moimi córkami, bez których pomocy zwyczajnie nie dałbym rady. Czy jest lepszy dzień na takie cuda niż Wigilia? :)
    Zrobiliśmy też kompilację Najazdów, nagraliśmy też filmik z tych najtrudniejszych. Do tego ogrywamy codzienne wyzwania i jak się uda zdobyć złoto, wideo od razu powstaje. Jeśli chcecie mogę wrzucić tutaj, ewentualnie zapraszam na mój kanał Youtuba: https://www.youtube.com/channel/UCetpyOAhuB0kiKmlHiLDuKw, tylko się nie śmiejce, bo dopiero zaczynamy w tym temacie.

I jeszcze jedno. Jest osiągnięcie, by pokonać znajomego w wyzwaniu, wiecie może jak to zrobić? Musiałby jakiś mój znajomy zagrać w to samo wyzwanie?

10. majsterxx

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    To super, mi też udało się przejść wszystko na 100% ale na PC :) Chętnie zajrzę i zobaczę co masz na tym kanale :p

11. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Fajna kolorowa gierka , muzyczka wpadająca w ucho i zrównoważony poziom trudności. Dla kobiet i dzieci w sam raz :)

12. majsterxx

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    E tam dla kobiet, grałem w to i uważam że to gra dla wszystkich z poczuciem humoru na niedzielne nudne wieczory z rodziną pograć w sam raz :D

Wczytywanie...

Poleć forum