1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Raymond Cox - Xboxowy Maniac w księdze rekordów Guinessa !

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Squashik, Sierpień 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
    Raymod Cox jest obecnie wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako gracz, który ma najwięcej zdobytych punktów w swoim profilu na Xboksie 360.

Obecnie ma ich ponad 600 tys., ale jego aspiracje są dużo większe. Chce uzyskać okrągły milion! Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Raymond Cox, czyli tak zwany Stallion83, ma nietypowe hobby. Jego głównym zajęciem jest zbieranie Achievementów - Osiągnięć w ramach swojego profilu na Xboksie 360. Obecnie zdobył już 600 tys. punktów i został tym samym wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Przekroczył tę liczbę, dzięki takim grom jak Earth Defense Force: Insect Armaggedon, DiRT 3 oraz The First Templar. Jego aspiracje są jednak dużo większe i widać, że chłopak jest bardzo zdeterminowany.

Raymond Cox chce bowiem uzyskać milion punktów. Trzeba przyznać, że jeśli mu się to uda, zasłuży na brawa. Dzięki nadchodzącym premierom będzie miał okazję, by powiększyć swój wynik. "Wiele dobrych i fajnych rzeczy czeka na mnie w najbliższym czasie, czyli znakomite gry, które ukażą się jesienią tego roku. Naprawdę będzie ich sporo, a ja dużo od nich oczekuję" - twierdzi rekordzista.

Raymond Cox zagrał już w ponad 800 gier na różnych platformach, które ukazały się także w wielu regionach świata. Nie ogranicza się więc tylko do gier wydawanych w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli jednak chodzi o samego Xboksa 360 to zbiera on Achievementy od 2006 roku, a w swoim życiu pobił już niejeden rekord (wpisano go do Księgi Rekordów Guinnessa w roku 2010 i 2011).

Widać też, że Raymond Cox sporo trenuje, aby pobić nowy rekord i nie chodzi tutaj wyłącznie o granie na konsoli. Z okazji zdobycia ponad 600 tys. punktów nakręcił film który można zobaczyć poniżej

http://live.xbox.com/en-US/member/Stallion83 - Tutaj można śledzić jego postępy w grach.

I jeszcze taka ciekawostka. W minutach 1:24-1:28 -jest Call of Juarez The Cartel. Stallion83 zrobił w niej calaka ;)

Źródło : interia.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jaja by były jakby porzucili wydawanie gier na Xbox'a 360 i zabrakło by mu 5 GS do miliona :D

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem tylko WOW. Ciekawe czy on w ogóle pracuje? Kiedy on ma czas przechodzić to wszystko :D. Tak na marginesie też bym chciał mieć mini siłkę w domu :)

Dla tego pana brawa za fajne "pokręcone" hobby :)

UP
    Na zwał pewnie by umarł :D albo grzebałby w jakiś starych tytułach (bądź gierkach arcade) by dopykać do miliona :D

5. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
    W fife 09 jest aczik za 1GS - trzeba grać 50 godzin w fife , ale by były cyrki jakby nie zdążył i miałby 999999GS ;D

6. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie rozumiem sensu 'calakowania' gier. Gram tylko dla przyjemności, a nie żeby znaleźć tysiąc gołębi albo zabić dziesięć owiec w trzy sekundy. Jak słyszę że ktoś 'calakuje' jakąś grę to nie wiem czy się śmiać czy płakać, bo dla mnie to jest żałosne i nołlajferskie.

edit : ale filmik bardzo fajny, gdybym zobaczył go na ulicy nie pomyślałbym że ma najwięcej G ze wszystkich na Xbox Live :)

7. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    No niestety, a niektórych (w tym mnie) nawet zaczęło to uzależniać :O Jak miałem konsolę to robiłem te różne dziwne rzeczy typu położyć zakonnice związaną na torach w RDR :p Dobrze że na PC tego nie ma tak dużo, bo mogę się skupić na graniu i achievementy mnie nie uzależniają :D

8. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jej ja się cieszyłem kiedy wbiłem 10,000G, a co by było kiedy wbiłbym 600,000G! :D

Ale mam pytanie co on miał przy padzie ?

9. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trening i te surowe jaja to chyba żywcem zerżnięte z Rocky'ego :)
    Swoją drogą w GS niedługo go dogonię :D

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jakieś przedłużenie albo coś takiego.. Bo klawiaturka to raczej nie była.

K0TAKU
    Jestem tego samego zdania. Gra ma przynieść przyjemność, a nie grać do upadłego bo ostatni aczik na 100G mi został :). Chociaż osobiście wszystkie acziki te normalne (które da się osiągnąć) robię. Ale jak są te graj na very hard, stocz xxx walk. To mi się po prostu nie chce. Chociaż zależne to od gry.

Jak słyszę, że ktoś robi calaki to nasuwa mi się tylko jedna myśl Respekt :)

11. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jakaś przystawka. Przyznam, że też pierwszy raz to widzę.
    Tutaj opowiada o tym: Xbox LIVE Gamerscore champ Stallion83 talks XtendPlay - YouTube

12. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  13. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chyba jakąś podstawkę na nogi, żeby grało się wygodniej.

14. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    I czym tu sie chwalic? Gdyby puknal 600 tys panienek to bym mu przyklasnal. A tak pokazal, ze jest nolifem.

15. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Up ehh na filimku pokazuje że nie jest nolife tylko lubi gry, i ma do tego prawo, wcale nie musi spędzać 24/7 przed konsolą aby tyle nabić starczy determinacja i kilka h dziennie.

16. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no nieźle ja mam konsolę pół roku i mam ok 6000 g no ale też gram dla przyjemności a achievmenty się przypadkowo wbijają ;d
    mógłby mi ktoś powiedzieć co to za gierki :
    od 1:16 do 1:18 (widać tam takiego wielkiego potwora któremu rozwala się łeb)
    od 1:20 do 1:23 (samochód)
    czy gra od 1:24 do 1:28 to nie jest czasem nowy call of juarez ? Wygląda na filmiku naprawdę nieźle...
    od 1:28 do 1:34 (strzelanie z jakiejś m-16-podobnej-snajperki)

17. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    No i fajnie, jedni zbierają znaczki drudzy masterują gry na wszelkie możliwe sposoby. Z tego co wiadomo to on studiuje i ma dziewczynę, propsy dla niego.

18. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    1:16-1:18 - FEAR 3 (F3AR)
    1:20-1:23 - DIRT3
    1:24-1:28 - Call of Juarez : The Cartel
    1:28-1:34 - Homefront

19. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Taaa, ktoś obliczył żeby nabić tyle pkt. w takim czasie co on masz jedynie 3.5 dnia na wycalakowanie jednej gry więc wątpię że ma życie ;) bgszef! racja ;)

20. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Mam już 3 lata Xboxa , przeszedłem wiele gier i w tym momencie 6000GS , z których jestem cholernie dumny;)
    On ma tylko 2 zera więcej...
    Nie no , koleś naprawdę ma zajęcie , brawa za wytrwałość.
    Dla mnie gra się kończy kiedy widzę napisy końcowe (są wyjątki) i mało mnie obchodzi ile tego GS wpadło , ale podoba mi się dźwięk wpadającego achivementa.

21. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    ciekawe czy te wszystkie gry to oryginały?
    ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum