1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

raz kupiona gra arcade na 2 konsolach?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez coper, Listopad 2, 2009.

1. coper

coper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy jeżeli kupiłem grę arcade przez XBL i ściągnąłem ją na jedną konsole, to czy jak założę swoje koto na drugiej konsoli tez będę mógł ją ściągnąć już za nią nie płacąc ? Wiem ze na PS3 tak można, max na 5 konsolach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. misieq360

misieq360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DST
    Możesz ściągnąć grę na swoją konsolę wraz z licencją na nią, idziesz na inną konsolę ściągasz tę samą grę na drugiej konsoli bez problemu w nią grasz, ale właściciel tej konsoli będzie miał dostępne albo tylko demo tej gry albo nic. Możesz jeszcze przenieść licencje na konsolę kumpla, ale przeniesiesz wszystkie licencje na jego konsole. Więc pozostaw licencje u siebie ;) ale ściągnąć i na swoim koncie grać będziesz mógł na innej konsoli. Zaś na Twojej konsoli będą mogły grać wszystkie konta.

4. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Poprawnie misieq mnie wysłuchałeś i odpowiedziałeś na posta kolegi ale zapomniałeś dodać że trzansfer licencji można zrobić tylko raz w roku(oj tak się ms zabezpieczył) i to tylko na stronach xbox.com np gb lub us tych krajów gdzie jest dostępna usluga xbl. SAM TO JUŻ ROBILEM

p.s słuchaj mnie dokładniej ,bo później glupoty wypisujesz

5. misieq360

misieq360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DST
    no widzisz :D ja się tu rozpisuję, a Ty wpadasz i bach :D
    ps. jutro jestem na chacie jak coś

Wczytywanie...