1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Raz świecą 2, raz 3 diody - brak obrazu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez emil71e, Czerwiec 26, 2012.

1. emil71e

emil71e Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,

nie jestem zbyt obeznany jeśli chodzi o konsole i te sprawy
    dziś próbowałem podłączyć xboxa 360, ale coś nie działa - raz świecą 2 czerwone diody, innym razem 3, na ekranie telewizora nic się nie pokazuje

dioda w zasilaczu początkowo świeci na zielono, ale już po chwili zmienia się na pomarańczową

tak wygląda tył konsoli --> http://images38.fotosik.pl/1666/80001197c63f5af1gen.jpg , czy to może być przyczyna?

co mogę robić nie tak? wydaję mi się, że konsola jest sprawna, tylko ja nie potrafię jej podłączyć

2. Lotnik421 Xbox One

3. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na początek przydał by się wymiana gniazda zasilania konsoli .
    Skąd kolega mam tą konsole wygląda tak jak by byłą naprawiana ?

Wczytywanie...

Poleć forum