1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Razer Onza

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Kvazi, Kwiecień 23, 2011.

1. Kvazi

Kvazi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wolomin
    Witam,pewnie już ktoś sie dopytywał na forum:)Ale czy ktoś wie gdzie nabyć te cudeńko w wersji tournament.
    Wiem że w ofercie gram.pl można zamówić ale w preorderze.Jest napisane że wysyłka 13.5.2011
    Myślalem że światowa premiera już sie odbyła?

2. Lotnik421 Xbox One

3. furman11

furman11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wschowa
  4. fajkel

fajkel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    Musze przyznać, że szkoda mi kasy na pada, w którym główne ulepszenia to lepszy krzyżak czy kabel, żeby ograniczyć lagi. W bijatyki raczej nie gram, a krzyżak przydaje mi się głównie do obsługiwania telefonu w GTA IV ;P. Jedyne co by mnie interesowało to ustawianie analogów, a to trochę za mało żeby kupować pada prawie 200 zł, skoro mam jak dla mnie idealnego oryginalnego Xboxowego pada.

5. sblade

sblade Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja myślę że to zależy wszystko od tego jakie kto ma zręczne palce. Uważam że jakby każdy sam przetestował pad to zdania i uwagi były by podzielone.

Wczytywanie...

Poleć forum