1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rcok Band 2 - zwykły pad i dodatek

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez krosfajer, Styczeń 24, 2009.

1. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Mam dwa pytania:

1. Do Rock Band 1 i 2 jest dodatek AC/DC LIVE: Rock Band Track Pack. Tzn, że muszę mieć dodatek na HDD, a płytkę od RB1 lub 2 w napędzie, czy może w ogóle nie potrzebuję podstawki?

2. Da się grać na zwykłym padzie, czy gra go w ogóle nie obsługuje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Jeśli kupisz ten dodatek to nie będzie potrzebna wersja podstawowa. Oczywiście, gra obsługuje tylko instrumenty z rodziny Gh/RB, na padzie nie zagrasz. Wiem bo mam.

4. Insane

Insane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Odświeże temat. Zakupiłem AC/DC RB i tą gitarkę:
    Na padzie nie idzie zagrać (zaś w GH 3 da), w AC/DC widzi jedynie mikrofon. Do gitarki potrzebny jest pad przewodowy więc z racji że mam bezprzewodowy dokupiłem kabel USB > Pad X360. Czekam jak dojdzie. Czy na gitarce którą zakupiłem mozliwa będzie gra?

Wczytywanie...

Poleć forum