1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RDR czy MW3?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Skreedi, Czerwiec 6, 2012.

1. Skreedi

Skreedi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, w ten piątek prawdopodobnie zakupię jakieś MSP na którąś z tych gier. W RDR'a grałem w premierę na PS3, w MW3 nie ale poprzednie części też się liczą... :p Wiem czego się spodziewać po obu tych grach i wiem, że obie starczą na dużo czasu ale chciałbym wiedzieć co polecacie i czy dużo osób jeszcze gra w MW3 na X360 oraz czy w ogóle ktoś jeszcze gra w RDR?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  4. Detee

Detee Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Osobiście polecam MW3. Nie dość, że gra w trybie sigle oferuje bardzo dużo zabawy to jeszcze multi sprawia wiele przyjemności. Zreszta marka mówi sama za siebie ;)

5. Skreedi

Skreedi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zmyliło mnie minimum 20 postów... Fail again... Temat do kasacji ;x

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam.

Poleć forum