1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RDR Nic się nie dzieje

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez LeVak, Marzec 9, 2012.

1. LeVak

LeVak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wczoraj nagrałem Red Dead Redemption z *******'a. Nagrałem zwykłą nagrywarką na płytę Philipsa DL pod lt 3.0 (ostatnio na philipsie AC BR nagrałem pięknie śmiga) Gdy włączam xbox'a włączam grę i na TV Czarny obraz cały czas czekałem jakieś 3 minuty i cały czas czarny obraz. Co zrobić aby to naprawić abgx'em przeleciałem wszystko dobrze na zielono i tu **** proszę o pomoc :/

Red.Dead.Redemption.Undead.Nightmare.XBOX360-CLANDESTiNE (BX) (download *******) - nie będę kradł

PS.
    AC:BR 2 razy abgx'em 1.0.6 przeleciałem a RDR tylko raz a może coś z *******'em jest nie tak :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Obraz po rozpakowaniu miał te 7.29GB? Wrzuć log z abgx'a.

4. LeVak

LeVak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest tu pierwszy skan z abgx'a zrobić 2nd i wysłać czy nagrywać już?

http://www.filedropper.com/logabgx1st

Wczytywanie...

Poleć forum