1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RDR- Strzelanie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Oski1919, Lipiec 19, 2011.

1. Oski1919

Oski1919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.
    Otóż jak wiadomo w Red Dead Redemption mamy możliwość spowolnienia czasu.
    Od razu mówię, że zabawę z Xbox'em zacząłem od niedzieli, dlatego gram na Causul'u, ale denerwuje mnie jedna rzecz, że gdy podczas strzelania w spowolnieniu sam wybiera miejsce strzału po puszczeniu gałki i to bardzo denerwuje.

Czy jest możliwość abym sam wybrał gdzie ma paść strzał wybierając miejsce przyciskiem?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Później tak. Nauczysz się tej sztuki bodajże w Meksyku.
    Jak grasz na casualu ? Przecież w RDR nie ma poziomów trudności do wyboru : )

4. Oski1919

Oski1919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hmmm, to może mi się zdawało, ponieważ na moim starym telewizorze (W tym tygodniu będzie już monitor Full HD) nie widać prawie napisów, ale zauważyłem, że w opcjach mozna zmienić coś na Causual, więc tak zrobiłem, bo nie jestem jeszcze gotowy na zbytnio ostrą jatkę.

5. RajdeN

RajdeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rojca
    jak to nie ma, wybierasz zaawansowanie swojego celowania, jak grasz na casual - po wyciagnieciu rewolwera automatycznie celuje Ci na wroga/zwierzaka oraz gdy owy cel sie porusza celownik go sledzi, a jak grasz na expercie musisz sam celowac.

A co do Twojego pytania, jak odpowiedzial Chris, pozniej nauczysz sie tego, ze za pomoca RB bedziesz ustalal gdzie strzelac

Wczytywanie...

Poleć forum