1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RE-FLASH Lite-On V3 z LT 1.1 Do LT+

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez =ESTE=, Grudzień 14, 2010.

1. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Witam. Poszukuję Tutoriala o RE-FLASH'u Lite-On'a V3 W Domowych Warunkach. Mam plik z Oryginalnym Softem Mojego Napędu o nazwie Lite-OFW.bin, który zajmuje 256 kb. Czy to jest plik z Kluczem napędu? (Klucz i Soft to chyba dwie różne żeczy, ale nie wiem) I podobno można samemu łatwo i szybko poprostu zrobić Reflash Napędu. Rozumiem że będe musiał rozebrać Xboxa, ale nie wiem co dalej i nie mogę znaleźć prostej Solucji. Zasilanie napędu chciałbym uzyskać z konsoli i o taki poradnik mi chodzi. Wiem że to trochę lamerska prośba o pomoc, ale liczę na to że Ktoś się zlituje i mi Pomoże. Z Góry Dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jafazor

jafazor V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Luton UK
    Oj =ESTE= nie chce być złym wróżem ale chyba nie uzyskasz pomocy w temacie założonym przez siebie. Na forum jest naprawdę dobrze wyjaśnione jak robi się reflash i nie wiem czy komuś będzie się chciało po raz n-ty pisać to samo.
    Żeby Cię nakierować powiem że ten plik Lite-OFW.bin ładujesz jako source w jungleflasherze. Tam jest zawarty klucz. Dalej jak w tym http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-lite-jungleflasher-dosflash-9472.html temacie.
    Pomijasz wyciągnięcie klucza, bo go masz. Reszta się niczym nie różni.

4. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Dzięki. Teraz Będe wiedział co zrobić. Temat Do Zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum