1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Read Dead Redemption

Temat na forum 'Kompatybilność Wsteczna' rozpoczęty przez malinuki, Październik 27, 2016.

1. malinuki

malinuki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzień dobry,

Zgodnie z tym co jest napisane na stronach MS, kompatybilność wsteczna działa zarówno z wersji cyfrowych jak i z nośników. Red Dead Redemption również znajduje się na liście a jednak mi nie działa. Kupiłem grę (Allegro), ale kiedy wrzucam ją do napędu dostaję błąd, że nośnik brudny albo zepsuty itp. Po prostu nie rozpoznaje dysku. Czy jest taka szansa, że gra ma jakiś inny region? Ale wtedy nie działałby też pewnie na xbox 360 (niestety nie mam jak tego sprawdzić) ale na One ani One S nie widzi płyty. Co może być przyczyną? Gra teoretycznie nowa, wyjęta z folii, bez rys.

pozdro i z góry dzięki za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    503
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Po włożeniu płyty, powinien zacząć ściągać z sieci wersje dla One. Brak netu, wadliwa płyta?

4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    528
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Obstawiam wadliwą płytę możliwe że gdzieś ma minimalną ryskę i będzie uwalona

Wysłane z siłą wodospadu

Wczytywanie...

Poleć forum